تاریخ : چهارشنبه 12 خرداد 1395     |     کد : 986

شهردار منطقۀ یک تبریز از تداوم عملیات اجرائی مقاوم سازی و بهسازی ضلع جنوبی اتوبان پاسداران در قطعۀ ششم خبر داد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقۀ یک تبریز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقۀ یک تبریز،دکتر مهدی یوسفی شهردار منطقۀ یک تبریز از تداوم عملیات بهسازی و مقاوم سازی قطعه ششم بزرگراه پاسداران در باند جنوبی خبر داد.

دکتر یوسفی گفت: طرح بهسازی و مقاوم سازی بزرگراه پاسداران به عنوان یکی از پروژه های کلان اجرائی در سطح منطقه یک تبریز مطرح وجزء مهمترین شریان های اصلی راه ارتباطی تبریز در چندین فاز مختلف باند جنوبی در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفت و عملیات عمرانی این طرح در باند جنوبی نیز در دستور کار شهرداری منطقه یک قرار گرفت.


.

.


وی ادامه داد: پس از اجرای موفقیت آمیز پروژه بهسازی و مقاوم سازی بزرگراه پاسداران در باند شمالی و کسب رضایتمندی عمومی شهروندان گرامی، در راستای تداوم خدمات عمرانی و اجرائی در جهت توسعه زیر ساختهای اساسی حمل و نقل عمومی و تسریع در رفت و آمد همشهریان عزیز، طرح بهسازی و مقاوم سازی بزرگراه پاسداران در باند جنوبی وارد مرحلۀ اجرائی شده و این عملیات استمرار یافته است.

شهردار منطقه یک تبریز افزود: پروژه مقاوم سازی و بهسازی بزرگراه پاسداران در قطعه ششم از حدفاصل روبروی جایگاه CNG  تا وروردی شهرک ارم به طول 1200 متر با هدف ایمن سازی و جلوگیری از مخاطرات جانی و تصادفات جاده ای و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه و کاهش بار ترافیکی منطقه و همچنین بستر سازی توسعه حاشیۀ شمالی شهر به مرحله اجرائی درآمده و در حال حاضر با پیشرفت قابل توجهی روبرو است.

.


دکتر یوسفی با اشاره به مراحل مختلف اجرائی این طرح گفت: خاکبرداری عمقی ، تثبیت خاک با آهک  زهکشی و هدایت اصولی آبهای سطحی، جدول گذاری و احداث کانال بتنی و حذف رفوژ وسط و همچنین آسفالت ریزی اساسی در چندین مرحله از جمله مراحل مهم و کلیدی عملیات اجرائی ، طرح بهسازی و مقاوم سازی باند جنوبی بزرگراه پاسداران به شمار می رود.

دکتر یوسفی در پایان گفت: با مطالعه و مهندسی زیرساختهای اساسی عمران و آبادی شهری در جهت تحقق مدیریت کلان شهری براساس تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز جناب آقای دکتر صادق نجفی و عنایت ویژه اعضای محترم شورای اسلامی کلانشهر تبریز و تحصیل رضایتمندی عمومی گام برداشته واتمام پروژه های نیمه تمام  در سطح حوزۀ منطقۀ یک از اولویت های کلی در این منطقه به حساب می آید.

 

 

روابط عموی شهرداری منطقه یک تبریزPDF چاپ چاپ