تاریخ : شنبه 8 خرداد 1395     |     کد : 981

دکتر یوسفی شهردار منطقۀ یک تبریز خبر داد: استمرار خدمات فضای سبز در راستای فضاسازی مناسب شهری برای همشهریان گرامی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز

با گل کاری و چمن کاری سطح منطقه چهره شهر تغییر می یابد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز ، دکتر مهدی یوسفی شهردار منطقۀ یک کلانشهر تبریز از تداوم برنامه های فضای سبز این منطقه در راستای تغییر چهره منطقه و ایجاد شادابی و فضاسازی مفرح برای  استفاده  شهروندان گرامی خبر داد.

دکتر یوسفی گفت : توسعه فضای سبز منطقه وایجاد فضا های مفرح و گل کاری و چمن کاری سطح منطقه می تواند در آرامش روحی و روانی وچشم انداز بصری شهری نقش مهمی ایفا نماید.


.

.


وی افزود: عملیات چمن کاری و طراحی مدرن وگل آرائی پارک منحصر به فرد( مینیاتور) و هرس درختان خشک و عملیات وجین درختان پارک ولیعصر و همچنین کاشت نهال در حاشیه کنار گذر شمالی اتوبان پاسداران و بهسازی آماده سازی فضای سبز آخر ایده لو و پارک معلم آخر احمد آباد از جمله فعالیتهای اساسی صورت گرفته در حوزۀ سبز مناطق کم برخوردار سطح منطقۀ یک بوده و آرامش و آسایش شهروندان عزیز این مناطق را به دنبال خواهد داشت.


.

.

.


شهردار منطقۀ یک تبریز در پایان از استمرار خدمات فضای سبز و فضاسازی مناسب شهری در پارکها و اماکن تفریحی و اقامتی و پارکهای سطح حوزه در راستای سیاستهای کلان عمرانی و خدماتی شهرداری بر اساس تاکید شهردار محترم کلانشهر تبریز خبر داد و این امر را گامی درجهت نیل به توسعۀ پایدار منطقه ای و تغییر چهرۀ بافت شهری دانست.

 

 

روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز


PDF چاپ چاپ