تاریخ : يکشنبه 9 مرداد 1401     |     کد : 6219

توسط شهرداری منطقه یک

با حضور مدیر کل حراست شهرداری تبریز شهردار منطقه یک مسئول حراست منطقه ۱ تودیع و معارفه شد.


 به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مسئول حراست منطقه یک با حضور مدیر کل حراست شهرداری تبریز و شهردار منطقه ۱ ، تودیع و معارفه شد بر اساس این گزارش در جلسه ای با حضور مهندس اشرفی ، مدیر کل حراست شهرداری تبریز ، شهردار منطقه یک ، معاونین و مدیران این منطقه ، مسئول حراست منطقه ۱ ، تودیع و معارفه شد. 
در این جلسه اشرفی مدیر کل حراست شهرداری تبریز در سخنانی خدمت در مجموعه شهرداری که دارای کارکنان صادق ، توانمند ، مدیر و مدبر و شریف و پاک می باشند ، را یک توفیق الهی و فرصتی مغتنم دانسته و گفت : سیاست حراست شهرداری تبریز سیاست صیانتی است به معنای صیانت از اموال و سرمایه های انسانی نظام جمهوری اسلامی در مجموعه شهرداری
 وی اشاره نمود ما زمانی در اموراتمان موفق هستیم که بتوانیم همکارانمان را حراست و حفاظت نماییم و اگر احتمال آسیب به آنان وجود دارد با حضور به موقع و پیشگیرانه ورود پیدا کنیم و نگذاریم لحظه ای نیروهای ما به مخاطره افکنده شوند.
 اشرفی تصریح کرد : ما اگر بتوانیم ما بین همکاران صمیمیت ، برادری و فضای مشاوره ایجاد نماییم ، می توانیم بسیاری از مشکلات را از سد راه برداشته و تلاش‌های گسترده‌ای انجام دهیم.
حمید شاهوردی شهردار منطقه یک نیز در این جلسه بیان داشت : برای خدمت به مردم فضای آرام و ایمن نیاز است و این فضا را حراست است که می‌تواند ایجاد نموده و با بهره گیری از نیروهای توانمند و جوانان این حوزه خواهیم توانست بر این مهم دست یابیم.
 شهردار منطقه یک افزود : ایجاد محیط سالم باعث تسریع در امورات خواهد شد و کارکنان با طیب خاطر در محیطی امن و عاری از مشکلات خواهند توانست به وظایف محوله سازمانی خود رسیدگی و انجام وظیفه نمایند و در بخش اعظمی از این حرکت ارتباط سالم و ایجاد فضای عاری از مشکلات مالی و ... نیاز است که حراست می تواند با حضور همه جانبه و برادرانه و دلسوزانه ورود یافته و در تسهیل امور و حل مشکلات نقش مهمی ایفا نماید.
 شایان ذکر است ، در پایان این جلسه از زحمات آقای احمد کریمی پور به پاس سه سال تلاش در منطقه یک تقدیر و آقای حسن مددی به عنوان مسئول جدید حراست منطقه معرفی شدند.


 


PDF چاپ چاپ