تاریخ : يکشنبه 2 مرداد 1401     |     کد : 6202

مهندس شاهوردی در دیدار با هیأت امناء مسجد حضرت امام رضا(ع) محله ملازینال :

مردم سهامداران اصلی شهر هستند و اقدامات شهرداری با مشارکت و نظرات آنان نتیجه خواهد داد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز، حمید شاهوردی شهردار منطقه ۱ در دیدار با هیأت امناء مسجد حضرت امام رضا(ع) محله ملازینال ، مردم را سهامداران اصلی شهر دانسته و مشارکت و نظرات آنان را در نتیجه بخشی به اقدامات شهرداری مهم دانستند.
 بر اساس این گزارش شهرداری منطقه یک در این دیدار بیان داشت: تعامل هرچه بیشتر شهرداری با مساجد که مهمترین پایگاه های مذهبی و مردمی در شهر می باشند، می تواند شهر ارجمند و با هویت غنی فرهنگی و مذهبی را متبلور تر ساخته و می‌توان از پایگاه های مردمی که پتانسیل بسیار بالائی در تقویت ریشه های خدمت دارند بهره جست.
 وی گفت: استفاده از نظرات و آرای شهروندان که سهامداران اصلی شهر هستند در راستای پیشبرد و ارتقای اهداف مدیریت شهری و انتقاد پذیری و پاسخ گو بودن در برابر مردم را از مهمترین اقدامات همگرایی و همدلی با هیأت امناء مساجد و پایگاه‌های مقاومت دانست.
 شایان ذکر است در این دیدار هیأت امناء مسجد امام رضا(ع) ضمن قدردانی از اقدامات اخیر شهردار منطقه یک در محله ملازینال به ویژه اجرای طرح "نگهداشت شهری" و پله گذاری در این محله کم برخوردار اعلام داشتند: اقدامات شهرداری منطقه یک توانسته روح امیدواری را در منطقه افزایش دهد و شور و نشاط ویژه‌ای را ایجاد کرده است .
در این دیدار شهردار منطقه یک از واگذاری زمین ورزشی فوتبال چمن مصنوعی واقع در آخر احمدآباد به هیأت امناء مسجد به جهت راه اندازی ورزش های همگانی و ترغیب و تشویق ساکنین آن محله برای استفاده از این موقعیت خبر داد و اقدام در این راستا را امری مهم و ارزشمند دانستند.

.


PDF چاپ چاپ