تاریخ : پنجشنبه 15 ارديبهشت 1401     |     کد : 5989

فرماندار شهرستان تبریز خواستار شد :

تشکیل قرارگاه سازندگی در عرصه‌های عمران و آبادی توسط شهرداری

فرماندار شهرستان تبریز گفت: امیدوارم در دوره جدید مدیریت شهری شاهد ایجاد قرارگاه سازندگی در عرصه‌های عمران و آبادی توسط شهرداری باشیم که هم نیاز شهر است و هم مردم انتظار دارند و هم تبریز پتانسیل این کار را دارد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس علی جعفری آذر عصر دیروز در آیین بهره‌برداری از هفت پروژه عمرانی خدماتی شهرداری منطقه ۱ تبریز اظهار کرد: دوره جدید مدیریت شهری تبریز باید تبدیل به دوره تحول و پیشرفت در شهرمان و عمران و آبادانی شهرستان تبریز باشد
وی افزود: انتظار داریم شهرداری تبریز به بخش‌ها و روستاهای اطراف نیز خدمات بدهد.  
فرماندار تبریز تصریح کرد: امیدوارم در عرصه‌ حمل و نقل عمومی همچون اتوبوسرانی تاکسیرانی و... شاهد تحول جدیدی باشیم و ادارات خدمات‌رسان نیز دست در دست هم بدهند تا خدماتی در شٱن مردم غیور و شهید پرور و مومن و انقلاب ارائه شود.  
وی اضافه کرد: از شهردار تبریز خواهشمندم یکی از برنامه‌های خود را به  تحول در حوزه اداری اختصاص دهد تا نظام اداری نرم و روانی برای تبریز تعریف شده و ادعا کنیم که در چند ساعت به مردم خدمات بدهیم.  
جعفری‌آذر تأکید کرد: امیدوارم شاهد نوسازی در ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی و ارائه خدمات در مناطق کم‌برخوردار در دوره جدید باشیم و همچنین احداث دومین پارک تفریحی همانند ائل‌گلی در تبریز در دوره جدید باشیم.


.

.

.

.

 


PDF چاپ چاپ