تاریخ : يکشنبه 11 ارديبهشت 1401     |     کد : 5982

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز خبر داد :

بهره‌برداری از پروژه ایمن‌سازی و استحکام بخشی به تأسیسات شهری با نرده گذاری مسیر آبرسان با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱ تبریز ، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک از بهره‌برداری پروژه ایمن‌سازی و استحکام بخشی به تأسیسات شهری با نرده گذاری در مسیر آبرسان با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال خبر داد.
مهندس پورخردمند بیان داشت : با توجه به اینکه بسیاری از نردۀ زیر گذر های منطقه به مرور زمان و طی سالیان گذشته از بین رفته و یا میله های موجود مستهلک شده بودند لذا پیش‌بینی می‌شد که باعث ایجاد مخاطراتی برای عابرین و خودروها گردد ، لذا پس از بررسی امورات توسط کارشناسان فنی و عمرانی ،  ترافیکی و راهنمائی و رانندگی پروژه " ایمن‌سازی ، استحکام بخشی به تأسیسات شهری و تقویت ضریب ایمنی عابرین پیاده و سواره با نرده های زیرگذر آبرسان در چهار ضلع " وارد مرحله عملیاتی شد و هم اکنون به اتمام رسیده است.
 وی گفت : طول این پروژه ۱۸۰۰ متر ، وزن میلگرد مصرف ۹ تن ، تعداد میلگرد کاشته شده ۳۲۰۰ عدد ، وزن آهن آلات مصرفی نیز ۸ تن می باشد .
شهردار منطقه یک افزود : این  پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در کنار چند پروژه دیگر در روز ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ به بهره‌برداری خواهد رسید..

.

.

.

 


PDF چاپ چاپ