تاریخ : سه شنبه 23 دي 1399     |     کد : 4920

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز :

اجرای پروژه های بنیادی در مناطق پیرامونی منجر به توانمند سازی ساکنان و تحرک توسعه می گردد / توازن در سرانه خدمات رسانی اولویت کاری ما است

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک اجرای پروژه های بنیادی در مناطق پیرامونی را مهم بر شمرده و آنها را منجر به توانمند سازی ساکنان و تحرک توسعه دانست .
پورخردمند با بیان اینکه پروژه های زیرساختی و بنیادی می تواند نقش بسیار اثر گذاری در مناطق پیرامونی و کم برخوردار ایفا نماید گفت : در راستای تلاش جهت توازن در سرانه خدمات در مناطق کم برخوردار با سطح شهر اقدامات زیر بنائی و زیرساختی ویژه ای از جمله تملک و بازگشائی خیابانهای کم عرض با وجود ملکهای ریزدانه و خطرساز، احداث کانالهای زیرزمینی هدایت آبهای سطحی ، پله گذاری در کوچه های شیبدار ، پروژه های حوزه حمل و نقل و تسهیل در عبور و مرور ، ایجاد راه ارتباطی یکی از مهمترین مسیرهای سطح حوزه پس از باز گشائی به اتوبان و ... انجام پذیرفته است .
وی اشاره نمود : این اقدامات می تواند به توانمند سازی و تحرک توسعه کمک شایانی نموده و ساکنین از این امکانات به خوبی بهره مند گردند ، لذا تمامی پروژه های ایجاد شده در این مناطق به جدّ و با سرعت در حال اجرا می باشد .


.امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


PDF چاپ چاپ