تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399     |     کد : 4917

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریزخبر داد :

طی تفاهم نامه ای با دفاتر پیشخوان و شرکت پست تمامی گواهی های ساختمانی ، نامه ها و مرسولات مربوط به شهروندان از طریق پست به آنها ارسال خواهد شد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک از عقد توافق نامه ای با دفاتر پیشخوان و شرکت پست جهت ارسال تمامی گواهی ها ، نامه ها و مرسولات شهروندان از طریق پستی خبر داد .
مهندس پورخردمند بیان داشت : این امر به جهت کاهش حضور شهروندان در شرایط کرونایی ، کاهش سفرهای درون شهری و پیشگیری از هزینه های اضافی و حفظ کرامت شهروندان اقدام به راه اندازی شرایطی ویژه جهت ارسال تمامی گواهی های مربوط به خدمات شهرسازی از طریق پستی نموده که این امر می تواند در تسریع امورات و پیش گیری از سوء استفاده های احتمالی موثر بوده و در روند اجرائی اطمینان بیشتری حاصل گردد.
شهردار منطقه یک گفت : لازم است تا شهروندان محترم پس از مراجعه به شهرداری و اعلام درخواست های خود به صورت دقیق آدرس و مشخصات فردی و مکانی ساختمان مورد نظر را درج نمایند .
شایان ذکر است این اقدام به صورت آزمایشی در منطقه یک به عنوان پایلوت انجام می یابد تا پس از بررسی موارد از سوی کارشناسان امر جهت تداوم و اقدامات بعدی تصمیم گیری های لازم بعمل آید .
امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز


 


PDF چاپ چاپ