تاریخ : پنجشنبه 18 دي 1399     |     کد : 4907

با حضور شهردار، معاونین و مدیران منطقه یک و با همکاری سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز برگزار شد:

آغاز راه اندازی آزمایشی سیستم خدمات غیرحضوری درخواست انواع گواهی جهت رفاه حال شهروندان

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز، راه اندازی آزمایشی سیستم خدمات غیر حضوری درخواست انواع گواهی جهت رفاه حال شهروندان با حضور شهردار، معاونین و مدیران منطقه یک و با همکاری سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز آغاز شد.
بر اساس این گزارش مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک ضمن حضور در جلسه ای که به این سیستم شاهد ارائه خدمات citizen برگزار شده بود اعلام داشت: با راه اندازی این سیستم شاهد ارائه خدمات غیر حضوری جهت ثبت انواع درخواست گواهی اعم از گواهی معامله، پروانه ساخت و پایانکار، استعلامات بانکی و... خواهیم بود.
شهردار منطقه یک گفت: در این سیستم شهروندان می توانند بدون حضور در منطقه نسبت به پیگیری درخواست خود از شهرداری از طریق این سامانه روندکار را آنلاین مشاهده و پرداخت نمایند.
وی همچنین افزود: در این سیستم که با وارد شدن به سامانه http: //citizen.tabriz.ir شهروندان می توانند به راحتی امورات خود را پی گیری و اقدام و از حضور در شهرداری خودداری نمائید، و در مسابقات فرهنگی و کتابخوانی نیز می توانند شرکت کنند.
شایان ذکر است، واحدهای شهرسازی، نوسازی،اجرای احکام و درآمد جهت راه اندازی و آموزشهای لازم در خصوص راه اندازی این سیستم با حضور کارشناسان این امر در جلسه حاضر شدند.

شایان ذکر است در این سیستم که به صورت آزمایشی با حضور کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز آغاز و راه اندازی شد،پس از آموزشهای کامل و جمع بندیهای آزمایشی رسماً آغاز به کار خواهد نمود.


.

.

.

.

.

.


 
امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز


PDF چاپ چاپ