تاریخ : جمعه 25 مهر 1399     |     کد : 4598

شهردار منطقه یک تبریز خبر داد:

همزمان با 28 و 29 صفر کاروان "تکیه محرم" به مشهد می رسد

شهردار منطقه یک تبریز ویژه برنامه "تکیه محرم" را کاروانی دانست که با همه گیری شیوع کرونا به حرکت در آمده و  برای اهداف فرهنگی رشد کرده و همزمان با شهادت پیامبر اکرم (ص) و امام رضا (ع) به مشهد می رسد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز، اکبر پورخردمند با بیان اینکه تکیه محرم با هدف احیای سنت های مذهبی و فرهنگسازی با همت گروه فرهنگی هنری آئینه و حمایت شهرداری منطقه یک و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی کار خود را آغاز کرد، گفت: تکیه محرم همزمان با ایام شهادت پیامبر اکرم (ص) و امام رضا (ع) در حرم امام غریب به صورت زنده اقدام به تولید برنامه خواهد کرد و علاقمندان را به یک سفر معنوی برده و با حال و هوای ایام همراه خواهد کرد.
وی پخش این برنامه را همچون گذشته از مجرای رسانه های الکترونیکی و در فضای مجازی عنوان کرد و اظهار داشت: برنامه مشهد با عنوان "دار الولایه" با مشارکت شبکه جوانان رضوی استان و رسانه های الکترونیکی و صفحات مجازی منتشر خواهد شد و همکاران رسانه ای با مهر خود این برنامه را همراهی می کنند تا به دست عموم علاقمندان برسد.
پورخردمند همچنین از همکاری رسانه های بین المللی در برنامه "دار الولایه" خبر داد و افزود: این برنامه روزهای پنج شنبه تا شنبه 24 تا 26 مهر ماه ساعت 22 به صورت زنده از شبکه های مجازی منتشر و مهمان خانه های شهروندان عزیز خواهد بود.


 


PDF چاپ چاپ