تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399     |     کد : 4583

دو پارک محله‌ای جدید در محلات کم‌برخوردار منطقه یک احداث می‌شود

شهردار منطقه ۱ تبریز گفت: توسعه پارک های محله ای جزو برنامه ها و استراتژی های شهرداری تبریز است.

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز،  مهندس اکبر پورخردمند امروز در جریان کلنگ زنی پارک محله ای واقع در صدرالشعرا، اظهار کرد:  امروز همزمان شاهد دو کلنگ زنی پارک محله ای در تبریز هستیم که یکی از آنها پارک محله ای واقع در صدرالشعرا و دیگری پارک محله ای در پشت بیمارستان شهریار است.

شهردار منطقه ۱ تبریز با اشاره به مشخصات پروژه پارک محله ای واقع در صدرالشعرا گفت: محل این پارک به مساحت ۹ هزار و ۳۳۰ متر مربع از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و اوقاف خریداری شده است.

او ادامه داد: ۱۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان هزینه تملک آن است و با اعتبار دو میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومان در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.

او با بیان اینکه این پارک تا فروردین آینده قابل افتتاح است، افزود: با توجه به توپوگرافی محل و عوارض طبیعی زمین، این پارک بدون کمترین دخالت و خاکبرداری و خاکریزی و با زیبایی خاصی ایجاد خواهد شد.

پورخردمند عنوان کرد: بخاطر برگزاری شبیه خوانی در ایام محرم، از مشاور خواسته ایم که آمفی تئاتر روباز در این محل تدارک دیده شود تا این مراسم سالیانه در آنجا برگزار شود. 

او در مورد مشخصات پروژه پارک محله ای در پشت بیمارستان شهریار، گفت: مساحت این پارک هشت هزار و ۱۷۴ متر مربع و هزینه تملک آن ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان جهت احداث در اختیار پیمانکار قرار گرفته است.


 


PDF چاپ چاپ