تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399     |     کد : 4582

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز در آئین کلنگ زنی پروژه پارک محله ای واقع در احمدآباد:

افزایش سرانه فضای سبز یکی از اهداف اصلی منطقه به ویژه درمناطق کم برخوردار می باشد / با اجرای این پروژه 9330 متر مربع به فضای سبز منطقه افزوده خواهد شد

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک در آئین کلنگ زنی یکی از پارکهای سطح منطقه از افزایش سرانه فضای سبز که مهمترین هدف و چشم انداز منطقه است خبر داد.
بر اساس این گزارش ، شهردار منطقه یک در جمع مدیران و مسولین شهرداری و شورای اسلامی شهر که جهت حضور در آئین کلنگ زنی  دو پارک محله ای منطقه یک حضور داشتند اعلام نمود:  پارک محله ای احمد آباد با 9330 مترمربع در یکی از کم برخوردارترین محدوده سطح منطقه اجرا خواهد شد و باعث افزایش و توسعه این فضاها و ایجاد مکانی مناسب برای استفاده شهروندان گرامی این محدوده خواهد بود.

وی بیان داشت : چشم انداز منطقه یک با هدف توانمد سازی بیش از پیش محلات کم برخوردار و بهره مندی این مناطق از خدمات شهرداری و همسان سازی این عرصه می باشد و بر همین اساس یکی دیگر از پروژه های منطقه در این محله کلید می خورد و پیش بینی می گردد ظرف 6 ماه آینده به بهره برداری برسد.
شایان ذکر است این پارک در محدوده ای به وسعت 9330 متر مربع در محله احمدآباد (تّل امیر) کلنگ زنی شد که شامل فضاهای بازی، آمفی تئاتر ، آلاچیق ، پیاده روی و... می باشد و همزمان یکی دیگر از پارکهای منطقه در پشت بیمارستان شهریار نیز کلنگ زنی شد.
 در این پارک شهردار کلانشهر تبریز، ریاست و تنی چند از اعضاء شورای شهر نیز حضور داشتند..

.

.

.

. 


PDF چاپ چاپ