تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399     |     کد : 4578

بازدید شبانه شهردار منطقه یک از پروژه های در حال انجام سطح منطقه و بررسی روند اجرائی

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک از روند اجرائی پروژه های در حال انجام منطقه به صورت شبانه بازدید بعمل آوردند .
مهندس پورخردمند به جهت بررسی وضعیت مراحل اجرائی چند پروژه در حال انجام منطقه طی بازدیدی از روند فعالیتهای آنها مطلع و موارد را بررسی نمودند که از آن جمله پروژه آسفالت ریزی خیابان عباسی در مسیر آخر عباسی ، پروژه اصلاح و درزگیری آسفالت مسیر پل عباسی و پارک مدافعان سلامت می باشند که به صورت شبانه و تا پاسی از شب این بازدیدها تداوم یافت .
شهردار منطقه یک به اهمیت تسریع در روند اجرائی و دقت کامل در خصوص نظارت صحیح بر انجام امورات از سوی معاونتهای فنی و عمرانی و خدمات شهری تصریح نمود: آنچه در اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی اهمیت دارد تضمین فعالیتها برای ماندگاری بیشتر آنها می باشد که آن هم با نظارت کارشناسانه طی روند اجرای آنها میسر می گردد .
شایان ذکر است  معاون فنی و عمرانی ، مدیر امور ارتباطات و مدیر دفتر شهرداری در این بازدید که تا بامداد روز چهارشنبه تداوم یافت شهردار منطقه را همراهی و موارد اعلامی از سوی شهردار منطقه را پی گیری نمودند.


.

.

.

.

.


امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز

 


PDF چاپ چاپ