تاریخ : شنبه 22 شهريور 1399     |     کد : 4457

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز :

به افرادی که دست به ساخت و ساز غیر مجاز می زنند هشدار می دهیم / ساخت و سازهای غیر مجاز در هر مرحله ای تخریب و برخورد قانونی خواهد شد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک به افرادی که دست به ساخت و سازهای غیر مجاز می زنند هشدار داد.
مهندس پورخردمند بیان داشت : هر گونه ساخت و ساز بدون پروانه ساختمانی خلاف مقررات است و باعث تضییع حقوق سایر شهروندان می شود بنابرین شهرداری منطقه یک در راستای وظیفه ذاتی و اختیارات قانونی خود ضمن برخورد قانونی و قاطع از ساخت و ساز غیر مجاز و بدون پروانه ساختمانی در زمین های محصور و غیر محصور جلوگیری و برخورد جدی به عمل می آورد .
شهردار منطقه یک تاکید کرد : در اجرای قوانین مربوطه در صورت مشاهده تخلف در ساخت و ساز راساً نسبت به جمع آوری مصالح ساختمانی و قلع و قمع بنا اقدام خواهد و مسئولیت هر گونه خسارت به ساختمانهای همجوار چه در مرحله ساخت و چه در مرحله قلع و قمع متوجه فرد متخلف خواهد بود .
پورخردمند از شهروندان فهیم و آگاه تقاضا نمود برای صیانت از حقوق خود و عامه شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف ساختمانی و یا تصرف عدوانی موضوع را سریعاً از طریق سامانه 137 به اطلاع شهرداری منطقه یک برسانند تا نسبت به جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز و غیر اصولی اقدام سریع بعمل آید .
شایان ذکر است نیروهای خدمات شهری در واحد جلوگیری از تخلفات ساختمانی به صورت سه شیفته در سطح منطقه بازدیدهای محله به محله را در دستورهای خود قرار داده اند .

.امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


PDF چاپ چاپ