تاریخ : سه شنبه 18 شهريور 1399     |     کد : 4442

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک در گفتگو با برنامه " تبریزیم " از شبکه سهند :

با هزینه ای بالغ بر 70 میلیارد ریال مسیر 2700 متری خیابان عباسی زیرسازی و آسفالت اساسی می گردد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک از زیرسازی و آسفالت اساسی خیابان عباسی به طول 2700 متر با هزینه ای بالغ بر 70 میلیارد ریال خبر داد .
بر اساس این گزارش مهندس پورخردمند که با گزارش برنامه تلویزیونی " تبریزیم " از شبکه سهند گفتگو کرد اعلام داشت : پروژه مهم زیرسازی ، ساماندهی و آسفالت ریزی خیابان عباسی به طول 2700 متر و عرض 20 متر از چهارراه عباسی تا پمپ بنزین دوم آخر عباسی در دستور کار منطقه یک قرار گرفته که عملیات آسفالت تراشی در این مسیر سریعاً اقدام و هم اکنون با اجرای 54000 متر مربع از آسفالت تراشی به اتمام رسیده و وارد فاز دوم که توزیع آسفالت می باشد شده است .
وی گفت : در فاز دوم عملیات ساماندهی این مسیر توزیع آسفالت در دو لایه 6 سانتی بیندر و توپکا انجام می یابد که هم اکنون لایه اول ( بیندر ) آغاز و توزیع آسفالت عملیاتی می گردد که همچنان به صورت شبانه و با نظارت دقیق کارشناسان معاونت فنی و عمرانی منطقه و بازرسی آن انجام می یابد .
پورخردمند: این مسیر به مساحت 49000 متر مربع و با اجرای 15000 تن آسفالت انجام می یابد که به زودی شاهد اتمام این عملیات خواهیم بود .


.

.

.
.

.امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


PDF چاپ چاپ