تاریخ : سه شنبه 18 شهريور 1399     |     کد : 4441

در جریان بازدید شهردار و مدیران شهرداری منطقه یک از پارک کلانترباغی مطرح شد:

نگهداری از پارکها پس از افتتاح، اصلی مهم در حفظ منابع پایدار شهری

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس اکبرپورخردمند شهردار منطقه یک در جریان بازدید از پارک ((کلانتر باغی)) نگهداری از پارکها پس از افتتاح آنها را اصلی مهم در حفظ منابع پایدار شهری دانستند.
مهندس پورخردمند که به همراه مدیران این منطقه در ساعت 24 شب از پارک کلانترباغی بازدید نمودند بیان داشت : وجود فضاهای سبز در یک شهر یا منطقه یکی از عوامل مهم نشاط و شادابی در میان مردم محسوب می گردد، بدون شک میان فضای سبز موجود  و شادابی مردم ارتباطی مستقیم وجود دارد .برهمین اساس شهرداری منطقه یک طبق برنامه ریزی در سال 99 که سال فضای سبز نامگذاری شده اقدام به احداث چند پارک محله ای نموده که از آن جمله می توان به پارک 6 هکتاری ((کلانترباغی)) اشاره نمود که تاثرات بسیار زیادی در افزایش سرانه فضای سبز منطقه و ایجاد مکانی شاد و زیبا در یکی  از محلات قدیمی از حوزه به جای گذاشته است.
وی گفت: نکته مهم در ارتباط با این پارک، نگهداری آن است، چرا که هر پروژه ای که ساخته و به بهره برداری می رسد باید وضعیت نگهداری آن را در نظر گرفت چون مهمترین عامل در پایدار ماندن یک پروژه تازه تأسیس است.
شهردار منطقه یک افزود: سعی ما در بازدید های مکرر از این پروژه ها که به صورت روزانه و شبانه انجام می یابد، بررسی وضعیت پارکها، رفع مشکلات احتمالی، حفظ و نگهداری و در نظر گرفتن مطالبات مردمی و نکته نظرات آنان در خصوص این پارکها می باشد.
شایان ذکر است ، شهرداری منطقه یک در این بازدید تمامی موارد مربوط به نگهداری، حفظ و حراست پارک کلانترباغی و سایر پارکهای بازدید شده را بررسی و نیازها، رفع مشکلات و ایجاد امکانات بیشتر برای رضایتمندی شهروندان را در اولویت دستورات اجرائی قرار داد.
 

.

.

.

.

.

.

.

امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


PDF چاپ چاپ