تاریخ : پنجشنبه 2 مرداد 1393     |     کد : 433

شهردار منطقه یک خبر داد: بهره برداری از پروژه های تکمیل تبادل شفیع زاده ومقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران

به گزارش روابط عمومی شهردار ی منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک از افتتاح وبهره برداری از پروژه های تکمیل تبادل شفیع زاده(ایده لو به تله کابین) ومقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهردار ی منطقه یک کلانشهر تبریز، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک از افتتاح وبهره برداری از پروژه های تکمیل تبادل شفیع زاده(ایده لو به تله کابین) ومقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران خبر داد:
بر اساس این گزارش مهندس بهرا ضمن اعلام این خبر افزود:با اتمام این پروژه مهم و اساسی  که به لحاظ مسائل ترافیکی ودرون شهری اثرگذار می باشند عملیات عمرانی واقدامات مربوطه به اتمام رسیده وهم اکنون این پروژه ها آماده افتتاح وبهره برداری هستند تا در در قالب هدیه ای دیگر تقدیم شهروندان عزیز وگرامی شهر اولین ها گردد.


شهردار منطقه یک گفت:پروزه تکمیل تبادل شفیع زاده به طول 250 متر وعرض 17 متر با حجم عملیات خاکبرداری 75000 متر مکعب،حجم عملیات خاکریزی 25000 متر مکعب،حجم عملیات ژنوگرید 50000 متر مربع حجم عملیات دیوارسنگی 2000 متر مکعب،حجم عملیات  پیاده رو سازی 1000 متر مربع و همچنین مقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران به طول 500 متر،زیرسازی،خاکریزی وآسفالت اساسی شده است که به اتمام رسیده و  آماده بهره برداری می باشند.

بهرا اشاره نمود:آسفالت اساسی خیابانهای سطح منطقه و محلات این حوزه که به صورت کاملا گسترده و با  برنامه ریزی مدون اقدام شده بود نیز به اتمام رسیده و بخش وسیعی از منطقه را در بر گرفت که این مهم نیز همزمان با  دو پروژه دیگر تقدیم شهروندان گرامی می گردد.

شایان ذکر است مراسم بهره  برداری و افتتاح این پرو ژه به  زودی انجام خواهد پذیرفت که  از  طریق همین پل  ارتباطی به استحضار شهروندان خواهد رسید.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک


وب سایت منطقه حسن بیدل