تاریخ : پنجشنبه 9 مرداد 1399     |     کد : 4320

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک در جریان بازدید از پروژه های در حال اجرای منطقه :

توسعه فضاهای سبز علاوه بر خدمات مهم زیست محیطی، خدمات فیزیولوژیکی و اجتماعی فراهم می کند

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز؛ مهندس  اکبر پورخردمند شهردار منطقه یک در جریان بازدید از اقدامات فضای سبز منطقه توسعه این فضاها را در حوزه زیست محیطی و خدمات فیزیولوژیکی و اجتماعی مهم بر شمرد.
بر اساس این گزارش مهندس پورخردمند شهردار منطقه  یک در جریان بازدید از پروژه کلانتر باغی و پارک پزشکان و پارک ابریشم از هدف گذاری و کوشش برای حفظ محیط طبیعی و زیست بوم با اکوسیستم های بکر و دارای تنوع زیستی در این پروژه خبر داد.
شهردار منطقه یک گفت: پتانسیل های بالایی که در منطقه به واسطه موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی وجود دارد می‌تواند بستر مناسبی برای اجرای طرح های زیربنایی در حوزه فضاهای سبز بوده و بر همین اساس جهت ارتقا کیفیت زندگی شهروندان گرامی پروژه های اساسی از جمله ایجاد بوستان های محله ای نگهداری صحیح و دقیق فضاهای سبز، کاشت گل و گیاه و درخت ، ساماندهی وضعیت فضاهای موجود را در دست اجرا داریم و این امر می تواند به خدمات فیزیولوژیکی و اجتماعی کمک شایانی نماید.
وی گفت: بر همین اساس سعی نموده ایم تا در اجرای پروژه هایی همچون پارک کلانتر باغی، پارک ابریشم، پارک پزشکان و... ضمن بررسی تمامی جوانب برای جذب سنین مختلف جهت حضور در این پارکها با ایجاد فضاهای بازی، گردش، تفریح، ورزش، آرامش و... از طبیعت بکر و زیبای موجود نیز بهره جسته و در راستای اهداف اکوسیستم های موجود گام‌های مهمی را برداریم.
 

.

.

.

.

.

.

.

.

.امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


PDF چاپ چاپ