تاریخ : چهارشنبه 25 تير 1393     |     کد : 428

توسط شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز انجام پذیرفت: اجرای عملیات طرح اتصال اتوبان پاسداران به اسپیران

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک تبریز از اجرای عملیات طرح اتصال اتوبان پاسداران به اسپیران خبر داد.

  بر اساس این گزارش مهندس بهرا ضمن اعلام این خبر افزود:این پروژه  که به ط.ل 5 کیلومتر می باشد، وارد فاز عملیاتی واجرائی شده است و امکان اتصال اتوبان پاسداران به جاده اسپیران و از سوئی دیگر به خارج از کشور را فراهم خواهد ساخت.
وی گفت:عرض این جاده 28 متر بوده و هم  اکنون عملیات عمرانی آن به طول 4 کیلومتر با 14دهنه پل بتنی و820 هزار متر مکعب خاکبرداری ومخلوط ریزی در حال اجرا می باشد که خوشبختانه حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بهرا اشاره نمود:با اجرای این پروژه به لحاظ شهری،منطقه  شهرک اطلس(حیدرآباد)ومناطق اطراف از بن بست خارج و با ایجاد دسترسی آسان به اتوبان  باعث محرومیت زدایی منطقه حیدر آباد وشاهد شکوفایی منطقه خواهیم شد.

شهردار منطقه یک همچنین به تلاش ویژه این شهرداری جهت تسریع در اجرای تمامی پروژه ها به ویژه این طرح که دارای حساسیت های ویژه ای است اشاره نموده و توان بالای منطقه برای  به ثمر رساندن این  اقدامات را لطف خداوند و همکاری و همیاری شهروندان دانسته وابراز امیدواری نمود تا بتوان به زودی شاهد بهره برداری چند پروژه مهم واساسی در سطح این حوزه باشیم.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک  تبریز

 PDF چاپ چاپ