تاریخ : يکشنبه 22 تير 1393     |     کد : 427

شهردار منطقه یک تبریز: بهترین برنامه های فرهنگی،هنری،ورزشی، برای اوقات فراغت شهروندان تدوین شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز،مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک از تدوین برنامه های ویژه اوقات فراغت در این منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس داود بهرا اعلام نمود:یکی از مهمترین وظایف شهرداری برنامه ریزی صحیح وکارشناسانه جهت پرکردن اوقات فراغت شهروندان عزیز وخانواده محترمشان است که این مهم درشهرداری منطقه یک پرنگ وبا حساسیت ویژه ای نمود یافته است،

 
وی گفت: برنامه های فرهنگی از جمله  تجهیز کتابخانه،ایجاد امکانات اینترنتی و بهره برداری از نرم افزارهای مربوطه،قرائت و آموزشی قرآن،تفسیر موضوعی قرآن،اخلاق اسلامی،سبک زندگی اسلامی وبرنامه های هنری همچون کلاسهای نقاشی،خطاطی،بازیگری،کاردستی و... وبرنامه های تفریحی ورزشی از جمله کلاسهای مدرسه فوتبال در ردۀ سنی 15-7 سال در زمین چمن مصنوعی رشدیه و همچنین کلاسهای آمادگی جسمانی ویژه کارکنان منطقه و خانواده های محترمشان در محل سالن میلاد می باشد.


شهردار منطقه یک افزود:تجهیز و تعمیر و نگهداری نگهداری تمام وسائل ورزشی در پارکهای سطح منطقه جهت استفاده همشریان در اوقات فراغت از جمله فعالیتهای دیگری است که رضایت خاطر همشهریان عزیز را برآورده سازیم.

روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز


PDF چاپ چاپ