تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 4063

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز :

کاشت 30000 اصله درخت و درخچه در اردیبهشت ماه 99

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهردار تبریز ، مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک از کاشت 30000 اصله درخت و درخچه در سطح این منطقه طی اردیبهشت ماه 99 خبر داد .
بر اساس این گزارش مهندس پورخردمند بیان داشت : طرح مهم و اساسی کاشت یک میلیون درخت طی سال 99 که یکی از دستورات شهرداری کلانشهر تبریز در راستای اهداف شهرداری جهت توسعه و فضاهای سبز بوده توانست حرکتی بسیار شایسته را در سطح شهر رقم زند و بوی بهاری را در آسمان این کهن شهر پیدا کند .
شهردار منطقه یک گفت : بر اساس تصمیمات اتخاذ شده مبنی بر اینکه سال 99 سال فضای سبز خواهد بود و طبق برنامه ریزیهای بعمل آمده اجرای چندین هزار درخت و درخچه در دستور کار منطقه یک قرار گرفته که از ابتدای طرح اقدامات شایسته ای در این منطقه انجام پذیرفته است.
پورخردمند افزود: طی یک ماه گذشته ( اردیبهشت ) که بهاری ترین ماه است ، منطقه یک با کاشت 30000 اصله درخت و درخچه توانسته ماهی پرکار در حوزه فضای سبز را رقم زده و طبق برنامه ریزی مشخص در جهت اهداف سازمانی حرکت نماید.
وی اعلام نمود : 30000 درخت و درخچه در محلات توانیر ، فارابی ، پارک ولی عصر ( (عج ) ، پارک چشم انداز ، پارک بزرگ سلامت ، بلوار شهریار ،پارک قله ، ولی امر ، پارک پروین اعتصامی ، پارک شمس تبریزی و ... کاشته شده که البته در کنار این امر هزاران نهال گل نیز در سطح این منطقه کاشته شده است .
 

.

.

.

.

.


امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


آرزو فرهودی