تاریخ : سه شنبه 30 ارديبهشت 1399     |     کد : 4044

مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک تبریز:

کلنگ‌زنی ۲پروژه پل اتصال پارکینگ عون بن علی به سمت میدان شهید فهمیده و احداث خروجی ضلع جنوبی اتوبان پاسداران به ولی امر با برآورد اولیه 57/5۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال

به گزارش امورارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس پورخردمند شهردار منطقه یک از آغاز کلنگ‌زنی دو پروژه اساسی در سطح این منطقه خبر داد.
بر اساس این گزارش مهندس پورخردمند بیان داشت: دو پروژه اساسی منطقه در حوزه حمل و نقل و ترافیک ،جهت روان‌سازی مسیرهای پرتردد و کلنگ زنی خواهد شد که می‌تواند تاثیرات بسزائی را در این محدوده ها داشته باشد.
 شهردار منطقه یک گفت: این پروژها شامل، پروژه پل اتصال پارکینگ عون بن علی به سمت میدان شهید فهمیده با مبلغ برآورد اولیه 47/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال و به طول ۲۹۰ متر، عرض پل ۵ متر، عرض مسیر  3/7 متر و پروژه احداث لوپ خروجی ضلع جنوبی اتوبان پاسداران به ولی امر بوده که با مبلغ برآورد اولیه10/5۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به طول ۱۸۰ متر و عرض ۵ متر می باشد که با حضور شهردار محترم تبریز و اعضای محترم شورای شهر کلنگ‌زنی خواهد شد.
وی افزود:اجرای این دو پروژه در بخش شمالی شهر در یکی از مهم‌ترین مسیر های شهر که می تواند دروازه اقتصادی شرق به غرب و بالعکس نامیده شود اجرا خواهد شد و کاهش قابل مشاهده ای از ترافیک را در پی خواهد داشت، ضمن اینکه باعث ایجاد راه ارتباطی شمال به جنوب و مرکز شهر را نیز تسهیل نماید.
 

.


 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز

 


آرزو فرهودی