تاریخ : شنبه 9 فروردين 1399     |     کد : 3750

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز در تشریح پروژه های منطقه در سال ۹۹

اجرای پروژه فرامنطقه‌ای تقاطع غیر همسطح بلوار ملت جاده سنتو و خیابان رسالت در حوزه منطقه ۶

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک از اجرای پروژه فرامنطقه‌ای تقاطع غیرهمسطح بلوار ملت جاده سنتو و خیابان رسالت در حوزه منطقه ۶ خبر داد.
 شهردار منطقه یک بیان داشت : منطقه یک شهرداری تبریز در سال ۹۸ چند پروژه مهم تاریخی، فرهنگی را که در اختیار میراث فرهنگی می باشد جهت بازپیرائی و بازآفرینی در دستور کار خود قرار داده  که یکی از آنها نیز فرا منطقه است .
وی گفت: پروژه مهم مقبره الشعرا که در حوزه منطقه ده قرار دارد یکی از این اقداماتی است که منطقه یک به عنوان معین مالی در سال ۹۸  معرفی و فاز اول آن انجام و طبق قراردادهای بعدی نیز فازهای دیگر در دست اجرا است .
پاک نهاد افزود: اجرای دو پروژه بازپیرائی و بازآفرینی ربع رشیدی و باغ دوکمال از مهمترین اقدامات منطقه یک در سال ۹۸ بود که محوطه سازی و دیوارکشی آنها جزو برنامه‌های منطقه در این حوزه بود که همچنان تداوم دارد و گامهای مهمی در راستای حفظ و احیاء سرمایه های تاریخی و فرهنگی استان برداشته شده است.
شهردار منطقه یک تصریح کرد : در سال جدید هم یکی از پروژه‌های مهم حوزه حمل و نقل و ترافیک و روان سازی تردد که فرامنطقه‌ای است در دستور کار قرار گرفته و نشان از توان عملیاتی و اجرایی منطقه داشته که این پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار ملت جاده سنتو و خیابان رسالت است که می‌تواند نقش مهمی در تسهیل راه مواصلاتی غرب به مرکز شهر و شمال ایفا و از ایجاد ترافیک و مخاطرات این مسیر که یکی از پلهای ارتباطی اروپا و کربلا می باشد بکاهد و این پروژه در محدوده منطقه ۶ شهرداری قرار دارد که توسط منطقه یک صفر تا صد اجرا خواهد شد.

.


 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


PDF چاپ چاپ