تاریخ : چهارشنبه 6 فروردين 1399     |     کد : 3743

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز در گفتگوی تلویزیونی برنامه تبریزیم شبکه سهند:

با اجرای ۲۲۰۰۰ تن آسفالت ریزی در سال ۹۸ رتبه اول در این حوزه خدماتی را کسب نموده ایم

به گزارش امور ارتباطات منطقه شهرداری تبریز مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک در برنامه تلویزیونی تبریزیم در شبکه سهند از ۲۲۰۰۰ تن  آسفالت ریزی در سطح این منطقه خبر داد.

بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد ضمن حضور در استودیو برنامه تبریزیم شبکه سهند آذربایجان شرقی عملکرد عمرانی این منطقه را تشریح نموده و از اجرای ۲۲ هزار تن آسفالت ریزی محلات سطح این حوزه در سال ۹۸ و کسب رتبه اول در این خصوص خبر داد.
شهردار منطقه یک بیان داشت: اجرای آسفالت ریزی در سطح منطقه که یکی از مطالبات اصلی شهروندان می باشد در سال ۹۸ وسعت و گسترش ویژه‌ای داشته و در این خصوص بیشتر از مبلغ پیش بینی شده اقدام گردیده  و صدها مسیر  اصلی و فرعی منطقه در طرح ساماندهی، زیرسازی و آسفالت اساسی قرار گرفت.

پاک نهاد افزود: نظر به اینکه بسیاری از وسعت منطقه در مناطق کم برخوردار قرار گرفته، سعی نمودیم با اجرای طرح آسفالت ریزی در این محدوده ها تعادل خدماتی را در منطقه اجرا نماییم که این مهم باعث رضایت حداکثری شهروندان گشته است.

وی به کسب رتبه اول منطقه در اجرای طرح خدماتی ، عمرانی و آسفالت ریزی در این مناطق ده گانه اشاره و این امر را نشان از توان بالای فعالیت‌های این منطقه دانست.

شایان ذکر است ، پس از بارش برف در اسفند ماه سال گذشته و ایجاد چاله ها و مشکلات برای شهروندان طرح خدماتی چاله زدایی در بالغ بر ۵۰۰ نقطه از منطقه انجام و  عملیاتی گردیده که در نتیجه ایمن سازی و روان سازی سطح حوزه را در پی داشت. امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی