تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1398     |     کد : 3583

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز:

اجرای ۳۰۰۰ متر پیاده روسازی در مسیرهای اصلی و شریانی

 به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز ، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک از اجرای ۳۰۰۰ متر پیاده رو سازی در مسیرهای اصلی و شریانی سطح این حوزه در سال ۹۸ خبر داد.
بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد بیان داشت: به منظور ایجاد بسترهای مناسب جهت تردد ایمن و روان شهروندان در پیاده رو های سطح این منطقه بویژه در مسیرهای اصلی و شریانی و اشتیاق شهروندان عزیز به این امر مهم و فراهم نمودن شرایط فضای سلامت شهروندی، اقدامات اساسی و زیربنایی خاصی در سطح این حوزه انجام پذیرفته است.
شهردار منطقه یک افزود: ایجاد فضاهای انسان محور که یکی از مهمترین اهداف منطقه در راستای فرهنگ سازی پیاده روی می باشد از جمله پروژه‌های مهم و اساسی منطقه است که در سال ۱۳۹۸ حدود ۳۰۰۰ متر از محدوده های سطح حوزه از جمله پیاده‌رو سازی خیابان ۷ تیر، پیاده روسازی خیابان فارابی ضلع شمالی، پیاده رو سازی در بوستان ابریشم، بوستان سلامت ، بوستان آخر خیابان شهید رجایی و...  می‌توان نام برد که اجرایی شده اند .
وی گفت : ایجاد پیاده راه مسیر خیابان کریمخان ولی عصر (عج) نیز با توجه به تردد بسیار شهروندان از جمله پروژه‌های اساسی در حوزه سلامت شهروندی و ایمن سازی مسیرهای سطح حوزه می‌باشد که اجرا و به اتمام رسیده است .


.

.

.

.


 
امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


PDF چاپ چاپ