تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1398     |     کد : 3580

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز:

برگزاری 25 جلسه دیدارعمومی با حضور 600 شهروند محترم سطح حوزه منطقه یک در سالجاری

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک از برگزاری 25 جلسه دیدار عمومی با شهروندان و حضور 600 نفر در این دیدارها خبر داد.
بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد ضمن اعلام این خبر افزود: دیدارهای مردمی فرصت بسیار مناسبی برای ارائه خدمات شایسته تر و بنیادی تر به شهروندان می باشد و برهمین اساس سعی می گردد تا از هر فرصتی برای دیدار با این عزیزان استفاده نموده و از پیشنهادات، انتقادات و نظرات آنان در اجرای هرچه بهتر و سریعتر طرحهای عمرانی، خدماتی، فرهنگی و... بهره برداری نمائیم.
شهردارمنطقه یک گفت: در طول سالجاری 25 جلسه دیدار عمومی برگزار و حدود 600 نفر از شهروندان گرامی ضمن حضور در این ملاقاتها مشکلات و موارد خود را حضوراً اعلام داشته و دستورات اجرای درخواستهای آنان به واحدهای مربوطه ارسال گشته و پیگیریهای لازم تا حصول نتایج انجام پذیرفته است.
وی اشاره نمود: بسیاری از درخواستهای شهروندان که در چارچوب قانون بوده عملیاتی گشته و برخی از آنها راهنمائی و پیگیری شده است. لازم به ذکر است برخی از درخواستها هیچگونه ارتباطی با شهردار نداشته است و از مسیر دیگر باید اقدام بعمل آید که این مشکل نیازبه شناخت محدودۀ کاری وظایف شهرداریها از سوی شهروندان و آموزشهای شهروندی دارد که البته در این منطقه اقدامات اساسی ویژه ای در حوزۀ فرهنگی انجام پذیرفته است.
پاک نهاد به تداوم این دیدارها تا پایان سال به صورت روزانه خبر داد و از شهروندان درخواست نمود برای همدلی و همکاری هر چه بیشتر در پیشبرد اهداف شهرداری و رونق شهر همچنان در کنار خادمین مردم باشند.


.

.

.

.

.

.

. 
امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


PDF چاپ چاپ