تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398     |     کد : 3577

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز در نشست خبری:

تملک و الحاق ۸۰۰۰ مترمربع از اراضی مسیر خیابان گلکار به پروژه بزرگ بوستان سلامت

 به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز ،مهندس رضا پاک نهاد ضمن حضور در نشست خبری با خبرنگاران از تملک و الحاق ۸۰۰۰ متر مربع اراضی مسیر گلکار به پروژه بزرگ بوستان سلامت خبر داد.
  بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد در این نشست خبری به دو محور اصلی تاکیدات شهردار و اعضای محترم شورای شهر تبریز اشاره نمود که یکی از آنها، توجه ویژه به فضاهای سبز و توسعه این مهم بود و بیان داشت: برهمین اساس منطقه یک ضمن اجرای ۶ پروژه مهم در خصوص ایجاد بوستان‌های محله ای گام مهمی در این راستا برداشته است و یکی از این پروژه‌ها بوستان بزرگ سلامت می باشد که اخیراً حدود ۸۰۰۰متر مربع از اراضی خیابان گلکار تملک و به این پروژه الحاق گردیده و فضاهای موجود توسعه یافته است.
وی گفت: این اقدام می‌تواند درگسترش فضاهای سبز به خصوص در بحث محله محوری بسیار حائز اهمیت بوده و نقش حیاتی و ارزنده ای را ایفا نماید.
شهردار منطقه یک افزود: تملک این اراضی در شرایط اقتصادی کنونی نشان از تلاش خالصانه و تدبیر وسعی نیروهای خدوم منطقه یک دارد که به اهداف و چشم اندازهای شهرداری واقف بوده و تلاش مضاعف آنها توانسته در توسعه فضاهای سبز ماندگار باشد.


.

 
امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


PDF چاپ چاپ