تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398     |     کد : 3144

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک در دیدار مردمی واقع در مسجد امام زمان (عج):

نقش مشارکتهای مردمی در فرآیندهای توسعه شهری بسیار حائز اهمیت است

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک ضمن حضور در مسجد امام زمان (عج) نقش مشارکتهای مردمی درفرآیندهای توسعه شهری را بسیار حائز اهمیت دانستند.
بر اساس این گزارش در دومین دیدار مردمی از سری دیدارهای شهردار منطقه با مردم در مساجد سطح منطقه ، مهندس پاک نهاد به همراه معاونین و مدیران این منطقه ضمن حضور در مسجد امام زمان (عج) واقع در سیلاب قوشخانه با اهالی این منطقه دیدار و گفتگو نمودند.
 شهردار منطقه یک بیان داشت : اجرای پروژه های توسعه شهری یک فعالیت جمعی است مبتنی بر نقش مشارکت شهروندی با الگوی متفاوت مبتنی بر مشارکت افراد، خانواده ها ، گروهها، سازمانها و بخش های خصوصی و عمومی و در این فرآیند حضور مردمی، همدلی و همگرائی آنها واقعیتی انکار نا پذیر است.
پاک نهاد افزود: در تمامی حوزه ها اگر همفکری و حضور مردمی (بخصوص نقش مساجد و بزرگان محلات) نباشد  مشکلات عدیده ای را شاهد خواهیم بود بر همین اساس منطقه یک از تمامی شهروندان در خواست می نماید با پیشنهادات و نظرات خود در پیشبرد اهداف منطقه و ساماندهی وضعیت  موجود در مناطق کم برخوردار در اقدام مسیرگشائیها که مستقیما نیاز به مشارکت شهروندان دارد ورود پیدا کرده و در کنار خادمین خود در شهرداری باشند.
شایان ذکر است در این دیدار، اهالی محل نیز موارد خود را از جمله بحث تعین تکلیف مسیرگشائی خیابان سیلاب قوشخانه ، بررسی وضعیت عدم وجود اتوبوس و ایستگاههای اتوبوس، پیاده رو سازی، تغییر مکان دکلهای برق و... را به سمع و نظر شهردار و معاونین رسانده وشهردار منطقه یک دستورات لازم را در خصوص مسائل مربوط به منطقه صادر نمودند.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

.


 
امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی