تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398     |     کد : 3142

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز در جریان بازدید از روند اجرائی پروژه بوستان بزرگ سلامت:

حضور دربوستان‌ها و بهره‌گیری از فضاهای فرهنگی، ورزشی تاثیر مستقیمی بر بهداشت جسمی و روانی افراد دارد

به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک از روند اجرایی پروژه بوستان بزرگ سلامت بازدید بعمل آورد.
بر اساس این گزارش در این بازدید که معاون فنی ،عمرانی و پیمانکاران مربوطه و امور فضای سبز نیز حضور داشتند برنامه‌ها و اقدامات انجام یافته توسط واحد های فنی، عمرانی و فضای سبز را در خصوص این پروژه به اطلاع شهردار‌منطقه رساندند.
مهندس پاک نهاد ضمن بررسی آخرین وضعیت عملیات اجرایی بوستان سلامت اعلام داشت: روند اجرایی نسبت به بازدید قبلی که صورت پذیرفته بود خوشبختانه مطلوب و رضایت بخش بوده و قطعاً نیاز به تسریع بیشتر در امورات مربوطه دارد.
شهردار منطقه یک گفت: توزیع عادلانه امکانات در تمامی فازهای عمرانی از جمله اهداف منطقه است که می‌تواند رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته باشد و شهرداری با اجرای دقیق و سریع پروژه ها در خصوص افزایش این رضایتمندی نقش مهمی خواهد داشت.
پاک نهاد افزود: در خصوص اجرای بوستان‌ها به عنوان نهادی اجتماعی علاوه بر تاثیر مستقیم حضور در بوستان ها و فضاهای سبز بر روان انسانی، وجود و بهره‌گیری از فضاهای مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی تاثیر مستقیمی بر بهداشت جسمی و روانی افراد دارد و با اجرای این بوستان نتایج بسیار خوبی را در این زمینه ها شاهد خواهیم بود.
 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

.

.


 
 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی