تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398     |     کد : 3058

مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا درجلسه بررسی عملکرد پایگاه مقاومت منطقه یک

پایگاه امام علی (ع) شهرداری منطقه یک پویا، زنده و موفق عمل نموده و قابل تقدیر است

 به گزارش امورارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، حاج آقا ملاحسینی مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا در جریان بررسی عملکرد پایگاه مقاومت امام علی (ع) این منطقه از تلاش های پویا و زنده پایگاه قدردانی نمودند.
بر اساس این گزارش در جلسه ای که به منظور بررسی عملکرد پایگاه مقاومت امام علی(ع) منطقه یک در این شهرداری با حضور مسئول بسیج شهرداری، معاون مالی و اقتصادی منطقه ، فرمانده پایگاه منطقه یک و شورای پایگاه برگزار شد آقای آزمون فرمانده پایگاه از عملکرد منطقه در این حوزه گزارشاتی را به سمع و نظر حاضرین رساند و اعلام داشتند: این منطقه با تمام توان در خصوص برنامه‌های ایام سال اقدامات ویژه‌ای انجام داده و بالغ بر ۱۱۰ نوع خدمات فرهنگی، هنری و اجتماعی را با همکاری واحدهای مختلف و ارگانهای استانی و منطقه‌ای برگزار نموده است.
دراین نشست مهندس سلیمی معاون مالی و اقتصادی نیز در خصوص مدیریت هزینه‌ها و تلاش با رویکرد مقاومت اقتصادی در تمامی حوزه‌های منطقه  گزارشاتی را ارائه نمودند.
مسئول امور فرهنگی پایگاه، آقای رامین راستی نیز برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ و تدوین آنها در سال ۹۸ را به صورت جامع اعلام داشتند که در این برنامه ها نوآوری هایی را در خصوص مشارکت حداکثری مردمی و برنامه های ملی و مذهبی ارائه دادند.
مسئول بسیج شهرداری تبریز در پایان جلسه اعلام داشتند: برنامه‌های سازماندهی، جذب و آموزش باید در اولویت کاری بوده و حرکتهای بسیجی باید جهت‌گیری و سمت و سویش به رضایت مردمی منجر شود.
وی گفت: در آستانه انتخابات مجلس، پایگاه های مقاومت نباید به هیچ گروه  و حزبی وابستگی داشته و خدمت به همه مردم و حفظ و حراست نظام جمهوری سرلوحه کارها باشد .
ملاحسینی بیان داشت: خروجی برنامه‌ها باید طوری باشد که فکر و اندیشه مردم در مقابله با دشمن بوده و مردم در کنار بسیج احساس آرامش و امنیت بیشتری داشته باشند چرا که دشمن شبانه‌روز تلاش می نماید تا بر روی فرزندان و خانواده ها تأثیر منفی بگذارد که در این بین وظیفه بسیج دوچندان بوده و باید تلاش مضاعفی را ارائه نماید.
در پایان جلسه مسئول بسیج شهرداری از تلاش‌های پایگاه مقاومت امام علی(ع) وهمکاران مربوطه قدردانی به عمل آوردند.

 
.

.

.

.

.

.

.


 
 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی