تاریخ : شنبه 29 تير 1398     |     کد : 3056

بازدید شهردار منطقه یک تبریز از مراحل اجرایی پروژه بازگشایی رمپ آخر خیابان شهید رجایی( یوسف آباد)

به گزارش امورارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز ، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک به همراه معاونین و مدیران املاک از پروژه بازگشایی رمپ آخر خیابان شهید رجائی (یوسف آباد) بازدید بعمل آوردند.
بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد با حضوردرموقعیت اجرایی پروژه و بررسی تمامی جوانب آن و اطلاع از روند کار، به تسریع در امور این پروژه تاکید ورزیدند.
شهردار منطقه یک بیان داشت : به جهت قرارگیری پروژه در یکی از مهمترین نقاط شهرکه چندین سال است بلاتکلیف مانده و تبدیل به مطالبه اصلی شهروندان در این نقطه شده نیاز است تا با تمام توان پروژه را به مرحله تملک و آزادسازی برسانیم و برای این مهم از هیچ امیری فروگذار نخواهیم گشت.
وی گفت: طرح بازآفرینی شهری به ویژه در مناطق کم برخوردار کاملا در این موقعیت منطقه‌ای (یوسف‌آباد) مشهود بوده و اجرای رمپ در این مسیر می‌تواند نقش کلیدی و اثرگذاری در حلقه ارتباطی شمالی شهر به اتوبان پاسداران و رفع ترافیک، روانسازی منطقی و پویا داشته و از حوزه توجه صرف به کالبد عرصه عملیاتی با تاکید بر ملاحظات فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی گذر نماید.
شایان ذکر است در این بازدید معاونین مالی و اقتصادی ،شهرسازی، فنی و عمرانی و مدیر املاک گزارشات کاملی را از روند اجرایی پروژه ارائه و به سمع و نظر شهردار رساند.


.

.

.

.

.

.

.
 
 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی