تاریخ : يکشنبه 7 بهمن 1397     |     کد : 2659

دکتر قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز:

اجرای برنامه های ایام ا...دهه مبارک فجر باشکوهتر از هر سال برگزار خواهد شد

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز ،دکتر قربانیان تبریزی شهردار منطقه یک از اجرای برنامه های باشکوه ایام ا... دهه مبارک فجر در سطح این منطقه خبر داد.
 بر اساس این گزارش دکتر قربانیان اعلام داشت: با توجه به فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و در جهت هرچه باشکوه تر شدن برنامه های این ایام در سطح منطقه یک، اقدامات ویژه‌ای انجام پذیرفته است که بتوانیم جلوه شکوه و عظمت انقلاب و جایگاه رفیع شهدا را به نمایش بگذاریم.
 شهردار منطقه یک گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا ، غبارروبی گلزار شهدای منطقه، دیدار با یادگاران انقلاب، برگزاری مراسمات ایام فاطمیه، جشن پیروزی انقلاب ،مسابقات نقاشی، خوشنویسی ،مسابقات ورزشی در رده‌های نوجوانان، جوانان و بانوان  سطح منطقه، آذین بندی سطح حوزه، مسابقه شعر خوانی، مسابقات قرآنی و... از جمله برنامه‌هایی است که در این ایام برگزار خواهد شد.
 وی اشاره نمود: در کنار این فعالیت های فرهنگی ،هنری، سعی می نماییم تلاشهای شهرداری منطقه یک را از بدو تاسیس که حدود سه دهه می باشد و چندین پروژه عمرانی، خدماتی ، فرهنگی را به اجرا رسانده است در قالب تصاویری با عنوان ((طلیعه خدمت ))به نمایش بگذاریم..

.


 
 امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز


آرزو فرهودی