تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397     |     کد : 2532

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز خبر داد:

آغاز کلاسهای آموزشی فرهنگی،هنری ویژه نیم سال دوم در فرهنگسرای شهید بهشتی و پارک بانوان شمس

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز ،رامین راستی مدیر امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری منطقه یک از آغاز کلاس های آموزشی ویژه نیمسال دوم و فرهنگسرای شهید بهشتی و پارک بانوان این منطقه خبر داد.
بر اساس این خبر راستی اعلام داشت: خوشبختانه در نیم سال اول با اجرای برنامه های متنوع و برگزاری کلاسهای آموزشی مختلف توانستیم چند صد نفر را در فرهنگسرا و پارک بانوان و کتابخانه‌های سطح منطقه پوشش داده و در این بین برنامه های اوقات فراغت و کلاس های آموزشی بالاترین استقبال را در پی داشتند.
وی گفت :کلاسهای آموزشی قرآن، ریاضی ،زبان، نقاشی، صنایع دستی و هنرهای سنتی، آشپزی و کامپیوتر از جمله کلاس های پر رونق این طرح بوده و شهروندان ضمن اعلام رضایت از این برنامه‌ها با حضور خود رونق خاصی به امور فرهنگی و اجتماعی منطقه بخشیدند.
راستی افزود: برای نیمسال دوم نیز طرح های ویژه ای را در دست اجرا داریم که از آن جمله می توان به کلاسهای قصه گویی، نمایش کودک، نقطه کوبی ،آشپزی، ورزشی، طراحی، خوشنویسی، روانشناسی در حوزه های مختلف و... اشاره نمود که در همین ابتدای نیم سال دوم تمامی کلاسها به حد نصاب رسیده و آغاز شده‌اند و با استقبال ویژه ای مواجه شده‌ایم.

 
.

.

.

.
 امور ارتباطات شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز


آرزو فرهودی
نوشته شده در   يکشنبه 15 مهر 1397  ساعت  11:18   توسط   آرزو فرهودی    تعداد بازدید  127
ویرایش شده در يکشنبه 15 مهر 1397 ساعت 13:23 توسط آرزو فرهودی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :