اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

صعوداكيب كوه پيمائي بانوان خانه سلامت شهرداري منطقه يك به عون بن علي.

صعوداكيب كوه پيمائي بانوان خانه سلامت شهرداري منطقه يك به عون بن علي. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز؛مديريت فرهنگي و اجتماعي منطقه يك اعلام داشت؛اكيب كوه پيمائي بانوان محله شهيدشفيع زاده واقع در خانه سلامت منطقه به كوه عون بن علي صعودنمودند.
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391

برگزاری نهمين سوگواره ی شميم ياس با مشارکت شهرداری منطقه يک تبريز

برگزاری نهمين سوگواره ی شميم ياس با مشارکت شهرداری منطقه يک تبريز به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک نهمین سوگواره ی شمیم یاس به مناسبت ایام فاطمیه توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز با همکاری شهرداری منطقه یک تبريز برگزار می گردد.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1391

تداوم اقدامات مناسب سازی محيط و پياده رو سازی در سطح شهرداری منطقه يك.

تداوم اقدامات مناسب سازی محيط و پياده رو سازی در سطح شهرداری منطقه يك. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا شهردار منطقه اعلام نمود اقدامات عمرانی در خصوص مناسب سازی محیط و پیاده رو سازی در سطح این منطقه در حال اجرا می باشد.
پنجشنبه 31 فروردين 1391

چند مسير پرتردد و مهم سطح منطقه يک آسفالت و لکه گيری شد.

چند مسير پرتردد و مهم سطح منطقه يک آسفالت و لکه گيری شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس داود بهرا شهردار منطقه اعلام داشت با آغاز سال جدید این منطقه اقدام به لکه گیری و آسفالت سطح منطقه نمود. بر اساس این گزارش شهردار منطقه افزود مسیر های شهرداری منطقه یک با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده توسط کارشناسان معاونت فنی و عمرانی طبق برنامه ای مدون از آغاز سال جدید اقدام به آسفالت و لکه گیری نمودند تا مسیر های تردد خودرو ها و عابرین محترم دچار مشکل نگردند و این اقدامات به صورت کاملاً تنظیم شده و سریع انجام پذیرفته است.
دوشنبه 28 فروردين 1391

طي مراسمي مدير فضاي سبز شهرداري منطقه يك تبريز توديع و معارفه شد.

طي مراسمي مدير فضاي سبز شهرداري  منطقه يك تبريز توديع و معارفه شد. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، با حضور شهردار ، معاونين و مديران منطقه يك مدير فضاي سبز اين منطقه توديع و معرفه شد.
پنجشنبه 24 فروردين 1391

شهردار منطقه يك تبريز از اتمام تملك خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد.

شهردار منطقه يك تبريز از اتمام تملك خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مهندس داود بهرا از اتمام تملك مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد. بر اساس اين گزارش شهردار منطقه يك تبريز اعلام داشت پروژه مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) كه مشكلي چند ساله بود براي شهروندان عزيز ساكن در اين ناحيه از شهر ، خوشبختانه عمليات تملك آن به پايان رسيده است و شهرداري منطقه يك با تمام توان در حال اجراي اين پروژه مي باشد و قصد دارد تا آرزوي چندين ساله اهالي صبور منطقه را به ثمر رساند.
شنبه 19 فروردين 1391

شهردار منطقه يک تبريز از تسريع در پروژه مسير گشائی خيابان رودکی وليعصر به استاد معين خبر داد.

شهردار منطقه يک تبريز از تسريع در پروژه مسير گشائی خيابان رودکی وليعصر به استاد معين خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا از تسریع در پروژه مسیر گشائی خیابان 35 متری رودکی ولیعصر به استاد معین خبر داد. بر اساس این گزارش، شهردار منطقه یک تبریز ضمن اعلام این خبر افزود: پروژه مسیرگشائی خیابان رودکی به استاد معین یکی از مهم ترین پروژه های مسیر گشائی منطقه بوده که با افتتاح و بهره برداری از آن شاهد سهولت در امر عبور و مرور و کاهش بار ترافیک سنگین در منطقه ورودی شهر از میدان شهریار به خبایان استاد معین و ولیعصر خواهیم بود.
چهارشنبه 16 فروردين 1391

همزمان با 12 فروردين روز جمهوری اسلامی، شهردار منطقه يک از عمليات اجرائی تملک مسيرگشائی های سطح منطقه بازديد نمودند.

همزمان با 12 فروردين روز جمهوری اسلامی، شهردار منطقه يک از عمليات اجرائی تملک مسيرگشائی های سطح منطقه بازديد نمودند. به گزارش روابط عمومی شهرداري منطقه یک، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک همزمان با روز جمهوری اسلامی، از روند پیشرفت عملیات اجرائی تملک مسیر گشائیهای سطح منطقه بازدید نمودند. شهردار منطقه یک در این بازدید اعلام داشتند شهرداری منطقه یک تمام توان خود را به کار می برد تا با تسریع در اجرای چندین پروژه همزمان شاهد بهره برداری از آنها بوده و بتواند مشکلات چندین سال قبل شهروندان عزیز واقع در این مسیر ها را رفع نماید.
دوشنبه 14 فروردين 1391

همزمان با 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ، شهرداري منطقه يك با شيريني و شربت كام ميهمانان و شهروندان حاضر در پاركهاي سطح منطقه را شيرين تر نمود.

همزمان با 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ، شهرداري منطقه يك با شيريني و شربت كام ميهمانان و شهروندان حاضر در پاركهاي سطح منطقه را شيرين تر نمود. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك : واحد فرهنگي و اجتماعي شهرداري منطقه يك در روز پرافتخار 12 فروردين و همزمان با ياد و خاطره روز جمهوري اسلامي در اقدامي زيبا با پخش شيريني و شربت از ميهمانان نوروزي و شهروندان گرامي حاضر در پاركهاي منطقه استقبال نمود و اين روز را كه در تاريخ ايران زمين برگ زريني است پرافتخار ، ارج نهاده و كام شهروندان و ميهمانان عزيز را شيرين تر نمود.
دوشنبه 14 فروردين 1391

شهرداری منطقه يک با تمام توان به پيشواز ميهمانان نوروزی شتافت

شهرداری منطقه يک با تمام توان به پيشواز ميهمانان نوروزی شتافت شهرداری منطقه یک تبریز تمام توان خود را جهت تغییر و تزئین چهره منطقه را به کار برد تا بتواند به پیشوازی میهمانان گرامی نوروزی بشتابد.
چهارشنبه 9 فروردين 1391