آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

همزمان با 12 فروردين روز جمهوری اسلامی، شهردار منطقه يک از عمليات اجرائی تملک مسيرگشائی های سطح منطقه بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداري منطقه یک، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک همزمان با روز جمهوری اسلامی، از روند پیشرفت عملیات اجرائی تملک مسیر گشائیهای سطح منطقه بازدید نمودند. شهردار منطقه یک در این بازدید اعلام داشتند شهرداری منطقه یک تمام توان خود را به کار می برد تا با تسریع در اجرای چندین پروژه همزمان شاهد بهره برداری از آنها بوده و بتواند مشکلات چندین سال قبل شهروندان عزیز واقع در این مسیر ها را رفع نماید.
دوشنبه 14 فروردين 1391

همزمان با 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ، شهرداري منطقه يك با شيريني و شربت كام ميهمانان و شهروندان حاضر در پاركهاي سطح منطقه را شيرين تر نمود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك : واحد فرهنگي و اجتماعي شهرداري منطقه يك در روز پرافتخار 12 فروردين و همزمان با ياد و خاطره روز جمهوري اسلامي در اقدامي زيبا با پخش شيريني و شربت از ميهمانان نوروزي و شهروندان گرامي حاضر در پاركهاي منطقه استقبال نمود و اين روز را كه در تاريخ ايران زمين برگ زريني است پرافتخار ، ارج نهاده و كام شهروندان و ميهمانان عزيز را شيرين تر نمود.
دوشنبه 14 فروردين 1391

شهرداری منطقه يک با تمام توان به پيشواز ميهمانان نوروزی شتافت

شهرداری منطقه یک تبریز تمام توان خود را جهت تغییر و تزئین چهره منطقه را به کار برد تا بتواند به پیشوازی میهمانان گرامی نوروزی بشتابد.
چهارشنبه 9 فروردين 1391

کاشت فرشی از جنس گل توسط فضای سبز شهرداری منطقه يك تبريز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز در آستانه عید سعید نوروز و آمدن بهار ؛فضای سبز شهرداری منطقه یک در اقدامي زیبا در چند محل اساسي از منطقه اقدام به کاشت گل با طرح فرش و نگاره های فرشی نمود.
چهارشنبه 24 اسفند 1390

با حضورشهردار تبريزو اعضاي شورا انجام گرفت. بهره برداري از متجمع توان يابان مهراستان.

با حضور شهردارتبريز؛اعضاي شوراي اسلامي شهر؛مديران و اعضاي تشكل هاي معلولان استان و به همت شهرداري منطقه يك ساختمان توان يابان استان تحت نام مجتمع مهر به بهره برداري رسيد.
سه شنبه 23 اسفند 1390

طرح اسقبال از بهارتوسط شهرداري منطقه يك تبريزآغاز شد.

امسال نيز در آستانه فرارسيدن سال جديد شهرداري منطقه يك ؛اقدامات فرهنگي و خدماتي خود را آغاز ودر قالب طرح استقبال از بهار اجرا مي نمايد.
شنبه 20 اسفند 1390

كاشت بيش از 1000نهال توسط 300دانش آموزسطح حوزه شهرداري منطقه يك با حضور شهردارمنطقه يك تبريز

همزمان با آغاز روز درختكاري و آمادگي حيات درخت1000نهال توسط دانش آمزان سطح شهرداري منطقه يك وبا حضور شهردارمنطقه يك در زميني به وسعت9500مترمربع كاشته وپلاك كوبي شد.
چهارشنبه 17 اسفند 1390

هزينه 50ميلياردي شهرداري منطقه يك براي مرمت و بازسازي محدوده پارك دوكمال

شهردارمنطقه يك تبريزگفت:در روندمرمت و بازسازي مقبره دوكمال تبريز و محدوده تاريخي و فرهنگي اين مجموعه شهرداري منطقه يك بالغ بر50ميليارد ريالي طي سالهاي اخير هزينه كرده است.
سه شنبه 16 اسفند 1390

تقدير استاندار آذربايجانشرقي از اقدامات شهرداري منطقه يك در ديدار مسئولين استان و شهر با اهالي محله باغ رضي ( كوچه حسن )

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز استاندار محترم آذربايجانشرقي با شهروندان گرامي محله باغ رضي ( كوچه حسن ) در مسجد قمر بني هاشم ديدار و گفتگو نمودند كه در اين ديدار دكتر بيگي از اقدامات شهرداري منطقه يك تقدير نمودند.
پنجشنبه 4 اسفند 1390

برگزاري جلسه شوراي هماهنگي اقامه نماز در شهرداري منطقه يك تبريز.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز؛جلسه شوراي هماهنگي اقامه نماز با حضور مسئول شوراي اقامه نماز شهرداري كلانشهر تبريز.
دوشنبه 1 اسفند 1390