آرشیواخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در سالن تیراندازی شهرداری تبریز برگزار شد:مسابقات تیراندازی گرامیداشت یادواره شهید زوار و 14 هزار شهید کارگری

همزمان با هفته کارگر مسابقات تیراندازی گرامیداشت یادواره شهید زوار و 14 هزار شهید کارگری بین مجمع نمایندگان کارگران؛
شنبه 9 ارديبهشت 1391

برگزاري مراسم عزاداري به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) در قرائتخانه شهيد بهشتي شهرداري منطقه يك تبريز.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز به همت مديريت فرهنگي و اجتماعي منطقه يك و با حضور جمع كثيري از بانوان محله شهيد بهشتي مراسمي به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) در قرائتخانه شهيد بهشتي برگزار شد.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

آغاز نهضت آسفالت در سطح حوزه شهرداری منطقه يک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، معاون فنی و عمرانی منطقه اعلام نمود طبق برنامه ریزی به عمل آمده نهضت آسفالت به صورت کاملاً ضربتی در سطح منطقه آغاز شد. بر اساس این گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک پس از بازدید از سطح منطقه و بررسی درخواست های شهروندان در خصوص لکه گیری و آسفالت محلات طی برنامه ریزی مدون اقدامات خود را در این خصوص آغاز نموده و در قالب نهضت آسفالت به صورت کاملاً ضربتی نمامی مسیر های مورد نیاز را لکه گیری و آسفالت می نمایند.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

صعوداكيب كوه پيمائي بانوان خانه سلامت شهرداري منطقه يك به عون بن علي.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز؛مديريت فرهنگي و اجتماعي منطقه يك اعلام داشت؛اكيب كوه پيمائي بانوان محله شهيدشفيع زاده واقع در خانه سلامت منطقه به كوه عون بن علي صعودنمودند.
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391

برگزاری نهمين سوگواره ی شميم ياس با مشارکت شهرداری منطقه يک تبريز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک نهمین سوگواره ی شمیم یاس به مناسبت ایام فاطمیه توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز با همکاری شهرداری منطقه یک تبريز برگزار می گردد.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1391

تداوم اقدامات مناسب سازی محيط و پياده رو سازی در سطح شهرداری منطقه يك.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا شهردار منطقه اعلام نمود اقدامات عمرانی در خصوص مناسب سازی محیط و پیاده رو سازی در سطح این منطقه در حال اجرا می باشد.
پنجشنبه 31 فروردين 1391

چند مسير پرتردد و مهم سطح منطقه يک آسفالت و لکه گيری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس داود بهرا شهردار منطقه اعلام داشت با آغاز سال جدید این منطقه اقدام به لکه گیری و آسفالت سطح منطقه نمود. بر اساس این گزارش شهردار منطقه افزود مسیر های شهرداری منطقه یک با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده توسط کارشناسان معاونت فنی و عمرانی طبق برنامه ای مدون از آغاز سال جدید اقدام به آسفالت و لکه گیری نمودند تا مسیر های تردد خودرو ها و عابرین محترم دچار مشکل نگردند و این اقدامات به صورت کاملاً تنظیم شده و سریع انجام پذیرفته است.
دوشنبه 28 فروردين 1391

طي مراسمي مدير فضاي سبز شهرداري منطقه يك تبريز توديع و معارفه شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، با حضور شهردار ، معاونين و مديران منطقه يك مدير فضاي سبز اين منطقه توديع و معرفه شد.
پنجشنبه 24 فروردين 1391

شهردار منطقه يك تبريز از اتمام تملك خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مهندس داود بهرا از اتمام تملك مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد. بر اساس اين گزارش شهردار منطقه يك تبريز اعلام داشت پروژه مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) كه مشكلي چند ساله بود براي شهروندان عزيز ساكن در اين ناحيه از شهر ، خوشبختانه عمليات تملك آن به پايان رسيده است و شهرداري منطقه يك با تمام توان در حال اجراي اين پروژه مي باشد و قصد دارد تا آرزوي چندين ساله اهالي صبور منطقه را به ثمر رساند.
شنبه 19 فروردين 1391

شهردار منطقه يک تبريز از تسريع در پروژه مسير گشائی خيابان رودکی وليعصر به استاد معين خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا از تسریع در پروژه مسیر گشائی خیابان 35 متری رودکی ولیعصر به استاد معین خبر داد. بر اساس این گزارش، شهردار منطقه یک تبریز ضمن اعلام این خبر افزود: پروژه مسیرگشائی خیابان رودکی به استاد معین یکی از مهم ترین پروژه های مسیر گشائی منطقه بوده که با افتتاح و بهره برداری از آن شاهد سهولت در امر عبور و مرور و کاهش بار ترافیک سنگین در منطقه ورودی شهر از میدان شهریار به خبایان استاد معین و ولیعصر خواهیم بود.
چهارشنبه 16 فروردين 1391