آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز با اهالی خیابان در دست احداث شهید عباسزاده

دیدار شهردار منطقه یک کلانشهر تبریز با اهالی خیابان در دست احداث شهید عباسزاده

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز مهندس داود بهرا شهردار منطقه با اهالی محترم خیابان در حال احداث شهید عباسزاده دیدار و گفتگو کرد.
دوشنبه 14 اسفند 1391

آمادگی بیش از پیش شهرداری منطقه یک تبریز برای استقبال از میهمانان نوروزی

آمادگی بیش از پیش شهرداری منطقه یک تبریز برای استقبال از میهمانان نوروزی به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس بهرا از آمادگی همه جانبه این منطقه برای استقبال از میهمانان نوروزی خبر داد.
پنجشنبه 10 اسفند 1391

مشاركت شهرداري منطقه يك در روز ميزباني و مسابقه تراكتور با الجزيره امارات

مشاركت شهرداري منطقه يك در روز ميزباني و مسابقه تراكتور با الجزيره امارات به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مهندس داود بهرا شهردار منطقه يك تبريز از مشاركت اين منطقه در روز حضور گرم و شاد مردم تبريز در مسابقه تراكتورسازي با الجزيره امارات خبر داد.
سه شنبه 8 اسفند 1391

شهردار منطقه یک تبریز خبر داد: طرح استقبال از نوروز آغاز شد.

شهردار منطقه یک تبریز خبر داد:
طرح استقبال از نوروز آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک از آغاز طرح گسترده استقبال از نوروز خبر داد.
پنجشنبه 3 اسفند 1391

شهردار منطقه يك تبريز در جمع مديران منطقه : عشق و علاقه به خدمتگذاري در اين منطقه نبايد كم رنگ شود و پر رنگ تر از هميشه براي خدمت به خلق پيشتازانه گام برداريم.

شهردار منطقه يك تبريز در جمع مديران منطقه :
عشق و علاقه به خدمتگذاري در اين منطقه نبايد كم رنگ شود و پر رنگ تر از هميشه براي خدمت به خلق پيشتازانه گام برداريم.
به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مهندس داود بهرا شهردار منطقه يك كلانشهر تبريز در جمع مديران اين منطقه اعلام نمود تمامي مديران منطقه براي خدمتگذاري به شهروندان گرامي نبايد سر از پا شناخته و با تمام توان و عشق و علاقه قدم در اين راه گذارند.
سه شنبه 1 اسفند 1391

همزمان با سالروز قيام 29 بهمن تبريز انجام گرفت: بهره‌برداري از مسيرگشايي 18 متري شهيد خادم گمرك

همزمان با سالروز قيام 29 بهمن تبريز انجام گرفت:
بهره‌برداري از مسيرگشايي 18 متري شهيد خادم گمرك همزمان با 29 بهمن ، سي و پنجمين سالروز قيام تاريخي مردم غيور تبريز بر عليه رژيم ستم‌شاهي و با حضور شهردار تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهروندان فهيم تبريزي از 18 متري شهيد خادم گمرك و ديگر طرح‌هاي عمراني خدماتي شهرداري منطقه يك بهره‌برداري شد.
سه شنبه 1 اسفند 1391

شهردار تبريز اعلام كرد: توسعه تبريز محصول تعامل و خدمت شهرداري و شوراي شهر

شهردار تبريز اعلام كرد:
توسعه تبريز محصول تعامل و خدمت شهرداري و شوراي شهر شهردار تبريز تحقق اهداف توسعه شهري را محصول تعامل ، همكاري و خدمات‌رساني شبانه‌روزي مديران و كاركنان شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي شهر دانست.
سه شنبه 1 اسفند 1391

سخنگوي شوراي اسلامي شهر تبريز: اهداف توسعه تبريز در حال تحقق است

سخنگوي شوراي اسلامي شهر تبريز:
اهداف توسعه تبريز در حال تحقق است سخنگوي شوراي اسلامي شهر تبريز گفت: با اقدامات هدفمند صورت گرفته طي سال‌هاي اخير از سوي شوراي شهر و شهرداري ، اهداف توسعه تبريز در حال تحقق است
سه شنبه 1 اسفند 1391

بزودی به بهره برداری میرسد.

بزودی به بهره برداری میرسد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز ، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک تبریز اعلام نمود به زودی خیابان 18 متری شهید خادم گمرک به بهره برداری خواهد رسید
پنجشنبه 26 بهمن 1391

برگزاري برنامه كوهپيمائي ويژه بسيجيان شهرداري منطقه يك تبريز

برگزاري برنامه كوهپيمائي ويژه بسيجيان شهرداري منطقه يك تبريز به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، از سوي پايگاه مقاومت امام علي ( ع ) شهرداري منطقه يك همزمان با ايام مبارك دهه فجر برنامه كوه پيمائي ويژه اي با حضور بسيجيان اين منطقه برگزار شد.
پنجشنبه 26 بهمن 1391