آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

طي مراسمي مدير فضاي سبز شهرداري منطقه يك تبريز توديع و معارفه شد.

طي مراسمي مدير فضاي سبز شهرداري  منطقه يك تبريز توديع و معارفه شد. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، با حضور شهردار ، معاونين و مديران منطقه يك مدير فضاي سبز اين منطقه توديع و معرفه شد.
پنجشنبه 24 فروردين 1391

شهردار منطقه يك تبريز از اتمام تملك خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد.

شهردار منطقه يك تبريز از اتمام تملك خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مهندس داود بهرا از اتمام تملك مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) خبر داد. بر اساس اين گزارش شهردار منطقه يك تبريز اعلام داشت پروژه مسير گشائي خيابان 45 متري شهيد رجائي ( يوسف آباد ) كه مشكلي چند ساله بود براي شهروندان عزيز ساكن در اين ناحيه از شهر ، خوشبختانه عمليات تملك آن به پايان رسيده است و شهرداري منطقه يك با تمام توان در حال اجراي اين پروژه مي باشد و قصد دارد تا آرزوي چندين ساله اهالي صبور منطقه را به ثمر رساند.
شنبه 19 فروردين 1391

شهردار منطقه يک تبريز از تسريع در پروژه مسير گشائی خيابان رودکی وليعصر به استاد معين خبر داد.

شهردار منطقه يک تبريز از تسريع در پروژه مسير گشائی خيابان رودکی وليعصر به استاد معين خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا از تسریع در پروژه مسیر گشائی خیابان 35 متری رودکی ولیعصر به استاد معین خبر داد. بر اساس این گزارش، شهردار منطقه یک تبریز ضمن اعلام این خبر افزود: پروژه مسیرگشائی خیابان رودکی به استاد معین یکی از مهم ترین پروژه های مسیر گشائی منطقه بوده که با افتتاح و بهره برداری از آن شاهد سهولت در امر عبور و مرور و کاهش بار ترافیک سنگین در منطقه ورودی شهر از میدان شهریار به خبایان استاد معین و ولیعصر خواهیم بود.
چهارشنبه 16 فروردين 1391

همزمان با 12 فروردين روز جمهوری اسلامی، شهردار منطقه يک از عمليات اجرائی تملک مسيرگشائی های سطح منطقه بازديد نمودند.

همزمان با 12 فروردين روز جمهوری اسلامی، شهردار منطقه يک از عمليات اجرائی تملک مسيرگشائی های سطح منطقه بازديد نمودند. به گزارش روابط عمومی شهرداري منطقه یک، مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک همزمان با روز جمهوری اسلامی، از روند پیشرفت عملیات اجرائی تملک مسیر گشائیهای سطح منطقه بازدید نمودند. شهردار منطقه یک در این بازدید اعلام داشتند شهرداری منطقه یک تمام توان خود را به کار می برد تا با تسریع در اجرای چندین پروژه همزمان شاهد بهره برداری از آنها بوده و بتواند مشکلات چندین سال قبل شهروندان عزیز واقع در این مسیر ها را رفع نماید.
دوشنبه 14 فروردين 1391

همزمان با 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ، شهرداري منطقه يك با شيريني و شربت كام ميهمانان و شهروندان حاضر در پاركهاي سطح منطقه را شيرين تر نمود.

همزمان با 12 فروردين روز جمهوري اسلامي ، شهرداري منطقه يك با شيريني و شربت كام ميهمانان و شهروندان حاضر در پاركهاي سطح منطقه را شيرين تر نمود. به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك : واحد فرهنگي و اجتماعي شهرداري منطقه يك در روز پرافتخار 12 فروردين و همزمان با ياد و خاطره روز جمهوري اسلامي در اقدامي زيبا با پخش شيريني و شربت از ميهمانان نوروزي و شهروندان گرامي حاضر در پاركهاي منطقه استقبال نمود و اين روز را كه در تاريخ ايران زمين برگ زريني است پرافتخار ، ارج نهاده و كام شهروندان و ميهمانان عزيز را شيرين تر نمود.
دوشنبه 14 فروردين 1391

شهرداری منطقه يک با تمام توان به پيشواز ميهمانان نوروزی شتافت

شهرداری منطقه يک با تمام توان به پيشواز ميهمانان نوروزی شتافت شهرداری منطقه یک تبریز تمام توان خود را جهت تغییر و تزئین چهره منطقه را به کار برد تا بتواند به پیشوازی میهمانان گرامی نوروزی بشتابد.
چهارشنبه 9 فروردين 1391

کاشت فرشی از جنس گل توسط فضای سبز شهرداری منطقه يك تبريز

کاشت فرشی از جنس گل توسط فضای سبز شهرداری منطقه يك تبريز به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز در آستانه عید سعید نوروز و آمدن بهار ؛فضای سبز شهرداری منطقه یک در اقدامي زیبا در چند محل اساسي از منطقه اقدام به کاشت گل با طرح فرش و نگاره های فرشی نمود.
چهارشنبه 24 اسفند 1390

با حضورشهردار تبريزو اعضاي شورا انجام گرفت. بهره برداري از متجمع توان يابان مهراستان.

با حضورشهردار تبريزو اعضاي شورا انجام گرفت.
بهره برداري از متجمع توان يابان مهراستان. با حضور شهردارتبريز؛اعضاي شوراي اسلامي شهر؛مديران و اعضاي تشكل هاي معلولان استان و به همت شهرداري منطقه يك ساختمان توان يابان استان تحت نام مجتمع مهر به بهره برداري رسيد.
سه شنبه 23 اسفند 1390

طرح اسقبال از بهارتوسط شهرداري منطقه يك تبريزآغاز شد.

طرح اسقبال از بهارتوسط شهرداري منطقه يك تبريزآغاز شد. امسال نيز در آستانه فرارسيدن سال جديد شهرداري منطقه يك ؛اقدامات فرهنگي و خدماتي خود را آغاز ودر قالب طرح استقبال از بهار اجرا مي نمايد.
شنبه 20 اسفند 1390

كاشت بيش از 1000نهال توسط 300دانش آموزسطح حوزه شهرداري منطقه يك با حضور شهردارمنطقه يك تبريز

كاشت بيش از 1000نهال توسط 300دانش آموزسطح حوزه شهرداري منطقه يك با حضور شهردارمنطقه يك تبريز همزمان با آغاز روز درختكاري و آمادگي حيات درخت1000نهال توسط دانش آمزان سطح شهرداري منطقه يك وبا حضور شهردارمنطقه يك در زميني به وسعت9500مترمربع كاشته وپلاك كوبي شد.
چهارشنبه 17 اسفند 1390