آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

در جريان افتتاح پروژه خيابان 24 متری آيت الله شهيد مصطفی خمينی انجام پذيرفت:

تقدیر و تشکر نماینده مردم شریف محله خیابان جدیدالاحداث آیت الله مصطفی خمینی از اقدامات شهرداری منطقه یک تبریز در جریان اجرای پروژه مهم و اساسی این خیابان.
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

تقدير و تشکر عضو محترم شورای اسلامی شهر تبريز از شهردار کلانشهر تبريز و شهرداری منطقه يک تبريز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه خیابان 24 متری شهید آیت الله مصطفی خمینی حاج آقا نور محمد زاده عضو محترم شورای اسلامی شهر تبریز از تلاش های همه جانبه شهرداری تبریز و منطقه یک قدردانی نمودند.
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

از سوي شهرداري منطقه يك انجام پذيرفت : مراسم افتتاح و بهره برداري از خيابان 24 متري آيت الله شهيد مصطفي خميني

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز از سوي اين منطقه مراسم افتتاح و بهره برداري از خيابان 24 متري آيت الله شهيد مصطفي خميني همزمان با روز معلم و كار و كارگر برگزار شد.
چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391

فضاهای سبز شهرداری منطقه يک هميشه بهاری شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مسئول فضای سبز از کاشت درختان میوه و گلکاری در سطح وسیع در این منطقه خبر داد.
يکشنبه 10 ارديبهشت 1391

در سالن تیراندازی شهرداری تبریز برگزار شد:مسابقات تیراندازی گرامیداشت یادواره شهید زوار و 14 هزار شهید کارگری

همزمان با هفته کارگر مسابقات تیراندازی گرامیداشت یادواره شهید زوار و 14 هزار شهید کارگری بین مجمع نمایندگان کارگران؛
شنبه 9 ارديبهشت 1391

برگزاري مراسم عزاداري به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) در قرائتخانه شهيد بهشتي شهرداري منطقه يك تبريز.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز به همت مديريت فرهنگي و اجتماعي منطقه يك و با حضور جمع كثيري از بانوان محله شهيد بهشتي مراسمي به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) در قرائتخانه شهيد بهشتي برگزار شد.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

آغاز نهضت آسفالت در سطح حوزه شهرداری منطقه يک

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، معاون فنی و عمرانی منطقه اعلام نمود طبق برنامه ریزی به عمل آمده نهضت آسفالت به صورت کاملاً ضربتی در سطح منطقه آغاز شد. بر اساس این گزارش معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک پس از بازدید از سطح منطقه و بررسی درخواست های شهروندان در خصوص لکه گیری و آسفالت محلات طی برنامه ریزی مدون اقدامات خود را در این خصوص آغاز نموده و در قالب نهضت آسفالت به صورت کاملاً ضربتی نمامی مسیر های مورد نیاز را لکه گیری و آسفالت می نمایند.
پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391

صعوداكيب كوه پيمائي بانوان خانه سلامت شهرداري منطقه يك به عون بن علي.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز؛مديريت فرهنگي و اجتماعي منطقه يك اعلام داشت؛اكيب كوه پيمائي بانوان محله شهيدشفيع زاده واقع در خانه سلامت منطقه به كوه عون بن علي صعودنمودند.
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391

برگزاری نهمين سوگواره ی شميم ياس با مشارکت شهرداری منطقه يک تبريز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک نهمین سوگواره ی شمیم یاس به مناسبت ایام فاطمیه توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز با همکاری شهرداری منطقه یک تبريز برگزار می گردد.
يکشنبه 3 ارديبهشت 1391

تداوم اقدامات مناسب سازی محيط و پياده رو سازی در سطح شهرداری منطقه يك.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مهندس داود بهرا شهردار منطقه اعلام نمود اقدامات عمرانی در خصوص مناسب سازی محیط و پیاده رو سازی در سطح این منطقه در حال اجرا می باشد.
پنجشنبه 31 فروردين 1391