تاریخ : شنبه 26 بهمن 1398     |     کد : 3609

مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک تبریز :

تملک حدود ۳۰۰۰متر از املاک واقع در مسیرهای مناطق کم‌برخوردار در راستای طرح توانمندسازی و ایمن‌سازی در سال جاری

  به گزارش امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز، مهندس رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک از تملک حدود ۳۰۰۰ متر از املاک واقع در مسیرهای مناطق کم‌برخوردار این حوزه خبر داد.
بر اساس این گزارش مهندس پاک نهاد بیان داشت: حوزه منطقه یک به دلیل قرارگیری در بخشی از شهر که مناطق کم‌برخوردار بسیاری را در دل خود جای داده است و نیاز مبرم به اجرای طرح‌های مختلف ایمن سازی توانمندسازی و پیشگیری در مواقع بحرانی دارد. این امر باعث شده تا با برنامه‌ریزی ویژه‌ای طرح مذکور در قالب تملک ملکهای واقع در مسیرهای مشخص شده سریعاً انجام پذیرد.
شهردار منطقه یک گفت: در شرایط ویژه اقتصادی طرح تملک املاک واقع در مسیرهای مناطق کم‌برخوردار امری سخت و زمانبر می باشد که با درایت و هوشمندی مجموعه وزین منطقه یک توانستیم این امر را به سرعت پیش برده و عملیاتی نماییم و در سال جاری حدود ۳۰0۰متر از عرصه و اعیانی ملک های واقع در مسیرهای مشخص شده در مناطق کم‌برخوردار را توافق و تملک نماییم.
 وی اشاره نمود : ۲۴ متری سیلاب قوشخانه، ۱۸ متری شهید بهشتی ،باغات چایکنار ،۱۸ متری نجفیان پور ملازینال و.... از جمله مسیر هایی است که در طرح تملک و بازگشایی قرار گرفته و مراحل توافقات و تملک انجام و انشاا... به زودی شاهد عملیاتی شدن عمرانی آنها خواهیم بود.


. 
 امور ارتباطات منطقه یک شهرداری تبریز


آرزو فرهودی