آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

همزمان با ايام الله مبارك دهه فجر چندين مسابقه ورزشي در شهرداري منطقه يك برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، واحد تربيت بدني اين منطقه اعلام نمود با چندين مسابقه ورزشي همزمان با آغاز جشن هاي دهه مبارك فجر در سطح منطقه و شهر تبريز برگذار شد.
پنجشنبه 26 بهمن 1391

تيم واليبال شهرداري منطقه يك تبريز پنجمين برد پياپي خود را كسب نمود.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبریز تيم واليبال شهرداري منطقه يك تبريز در مسابقات ليگ واليبال پنجمين برد پياپي خود را كسب نمود.
چهارشنبه 18 بهمن 1391

برگزاري مراسم ويژه جشن انقلاب توسط شهرداري منطقه يك تبريز

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، مراسم ويژه اي به مناسبت سالگرد انقلاب اسلامي ايران توسط شهرداري منطقه يك با حضور كاركنان و خانواده هاي خدوم شهرداري برگزار شد.
چهارشنبه 18 بهمن 1391

برگزاري مراسم همايش دوچرخه سواري همزمان با سالروز ورود حضرت امام خميني ( ره ) با مشاركت شهرداري منطقه يك تبريز

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز ، به مناسبت سالگرد ورود حضرت امام ( ره ) به ميهن اسلامي مراسم همايش دوچرخه سواري با مشاركت شهرداري منطقه يك برگزار شد.
پنجشنبه 12 بهمن 1391

برگزاری مراسم ویژه هفته وحدت در فرهنگسرای شهید بهشتی شهرداری منطقه یک تبریز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز : با حضور شهروندان گرامی سطح حوزه شهرداری منطقه یک مراسمی ویژه هفته وحدت در فرهنگسرای شهید بهشتی برگزار شد.
دوشنبه 9 بهمن 1391

مهندس بهرا شهردار منطقه یک تبریز: آماده پذیرایی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس داود بهرا شهردار منطقه یک تبریز در نشست خبری با حضور خبرنگاران مطبوعات استان اعلام نمود این شهرداری آماده پذیرایی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.
شنبه 7 بهمن 1391

شهردار منطقه یک تبریز: تحقق 252 درصدی بودجه مصوب سال و تحقق 175% بودجه متمم

به گزارش روابط عمومی منطقه یک تبریز شهردار منطقه یک تبریز آقای مهندس بهرا از تحقق 252 درصدی بودجه مصوب و 175 درصدی بودجه متمم سال 1390 خبرداد.
شنبه 7 بهمن 1391

درآستانه دهه فجر و به همت شهرداری منطقه یک انجام گرفت: بهره برداری از 2 باند چرخبال بحران و کتابخانه شهید رجائی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز. درآستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور شهردار تبریز از دو باند چرخبال در ارتفاعات عون بن علی و نیز کتابخانه محلی شهید رجایی در محله یوسف آباد توسط شهرداری منطقه یک بهره برداری شد.
چهارشنبه 4 بهمن 1391

شهردار تبریز: شهرداری در توسعه زیرساخت های فرهنگی موفق تر از دیگر دستگاه هاست

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک. شهردار تبریز گفت: شهرداری در توسعه زیرساخت های فرهنگی در سطح شهر و پاسخگویی به نیازها و مطالبات فرهنگی شهروندان موفق تر از دیگر دستگاه ها به ویژه متولیان فرهنگی عمل کرده است.
چهارشنبه 4 بهمن 1391

شهردار منطقه یک تبریز: اجرای 400 طرح و پروژه عمرانی خدماتی در سطح منطقه طی 7 سال

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، شهردار منطقه یک از اجرای بالغ بر 400 طرح و پروژه بزرگ و کوچک عمرانی خدماتی متنوع در سطح این منطقه طی 7 سال گذشته خبر داد.
چهارشنبه 4 بهمن 1391