آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

شهردارمنطقه یک کلانشهرتبریزدرجریان افتتاح خیابان شهیدقره باغی اعلام نمود: طرح های مسیرگشائی سطح منطقه یک تا پایان سال 1391 به اتمام خواهدرسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز: با حضور شهردار تبريز ، اعضاي شوراي اسلامي شهر ، فرماندار تبريز و جمعي از مديران شهري و محلي و همزمان با هفته دولت بهره‌برداري از پروژه مسيرگشايي 18 متري شهيد قره‌باغي توسط این منطقه آغاز شد.
يکشنبه 12 شهريور 1391

دكتر عابدزاده اعلام كرد: افتتاح 18 متري شهيد قره‌باغي تحقق آرمان چندين ساله شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز: دکترعابدزاده عضو شوراي اسلامي شهر تبريز بهره‌برداري از 18 متري شهيد قره‌باغي را تحقق آرمان چندين ساله شهروندان ساكن در اين منطقه اعلام كرد.
يکشنبه 12 شهريور 1391

فرماندار شهرستان تبريز: روحيه خدمتي در شهرداري تبريز نهادينه شده است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز: فرماندار شهرستان تبريز گفت: روحيه خدمتي در شهرداري تبريز و مناطق و سازمان‌هاي تابعه اين مجموعه نهادينه شده است.
يکشنبه 12 شهريور 1391

شهردار تبريز: هفته دولت فرصت معرفي خدمات و عملكردهاي كارگزاران نظام است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز: شهردار تبريز از هفته دولت به عنوان فرصتي مناسب براي ارايه و معرفي عملكردها و خدمات كارگزاران نظام دانست.
يکشنبه 12 شهريور 1391

همزمان با هفته دولت هديه اي ديگراز شهرداري منطقه يك تقديم شهروندان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه يك تبريز همزمان با هفته دولت پروژه عمراني ديگري به شهروندان فهيم تبريزي اهداء مي شود.
سه شنبه 7 شهريور 1391

شهرداری منطقه یک تبریز به کمک آسیب دیدگان عزیز زلزله زده شتافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز این منطقه با تمام توان به کمک آسیب دیدگان عزیز زلزله زده شتافت.
چهارشنبه 1 شهريور 1391

برپائی سفره اکرام و اطعام توسط شهرداری منطقه یک تبریز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز این منطقه سفره اکرام و اطعامی را در ایام ماه رحمت الهی در داخل محوطه شهرداری گشود.
چهارشنبه 1 شهريور 1391

شهرداری منطقه یک تبریزآمادگی صدرصد خودراجهت خدمت به همشهریان گرامی درسطح شهر وپارکهارا اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز؛این منطقه آمادگی خود راجهت خدمت گذاری همه جانبه به همشهریان گرامی را در شهر وپارکهای سطح منطقه اعلام نمود.
چهارشنبه 25 مرداد 1391

همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و با حضور بیش از 10000 نفر از شهروندان فهیم تبریز اولین آبنمای موزیکال شمالغرب به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) و با حضور بیش از 10000 نفر از شهروندان گرامی تبریزی از اولین آبنمای موزیکال شمالغرب بهره برداری شد.
يکشنبه 15 مرداد 1391

شهردار تبريز تأكيد كرد: زيبائي‌هاي تبريز در حال فزوني است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز: شهردار تبريز گفت: زيبائي‌هاي تبريز نسبت به گذشته بيشتر شده و اين زيبائي‌ها روز به روز در حال فزوني است.
يکشنبه 15 مرداد 1391